Julita Fabiszewska, znana pod pseudonimem Jula w serialu „M jak miłość” grała Paulinę, czyli opiekunkę małego Szymka (Staś Szczypiński). Jak się jednak okazuje, na jesieni najprawdopodobniej nie zobaczymy już tej postaci w MJM. Wszystko wskazuje zatem na to, że Jula Fabiszewska na dobre żegna się z serialem. To decyzja piosenkarki czy produkcji serialu? Julita z rozmowie z serwisem plejada.pl zdradziła, że póki co nie dostała od produkcji zaproszenia na plan kolejnego sezonu serialu:

"Nie mam konkretnych informacji. Wiedziałam, że to będzie krótka przygoda. Fantastycznie to wspominam. Aktorka ze mnie żadna. Próbowałam... Chociaż gdyby była jakaś gangsterska rola do zagrania, to czemu nie. –  podsumowała Jula Fabiszewska.

Jula Fabiszewska w "M jak miłość'"

Jula, o której zrobiło się ostatnio głośno z racji na jej cichy rozwód, dołączyła do obsady „M jak miłość” na początku 2018 roku. Bohaterka, którą zagrała młoda wokalistka, przyjechała do Warszawy, by zacząć studia z biotechnologii. Niestety, jej znajomość z Marcinem (Mikołaj Roznerski) zaczęła się dość pechowo, bo od stłuczki na ulicy i sprzeczki. Marcin Chodakowski jednak od razu poczuł do dziewczyny sympatię i kilka godzin później jego nowa "znajoma" została nianią małego Szymka. Serialowa Paulina odpowiedziała na ogłoszenie, które Marcin zamieścił w Internecie i wzięła nawet udział w specjalnym "castingu", który Chodakowski zorganizował wspólnie z Agnieszką (w tej roli Magdalena Walach). Paulina bez trudu podbiła serce Szymka, a Marcin zabrał ją nawet do Grabiny. Kiedy jednak opiekunka powoli zaczęła zakochiwać się w swoim pracodawcy, Chodakowski otwarcie powiedział jej, że na romans nie ma szans.

Czy taka reakcja serialowego Marcina była ostatecznym powodem, żeby zadecydować o odsunięciu Pauliny od jego rodziny? Kto teraz będzie opiekował się małym Szymkiem? I czy kiedyś jeszcze zobaczymy Julę w jakiejś produkcji tego typu? Czas pokaże…

Będziecie tęsknić za Julą w produkcji "M jak miłość"?