Julia Kamińska i Piotr Jasek są ze sobą już od ponad dziesięciu lat. Tak długi staż sprawia, że ostatnio aktorka coraz częściej jest pytana o ślub ze starszym od siebie 20 lat scenarzystą. Odtwórczyni roli Uli Cieplak w seriali "BrzydUla" jednak od dłuższego czasu nie zmienia swojego podejścia do instytucji małżeństwa. 32-latka konsekwentnie tłumaczy dziennikarzom, że wcale nie marzy o tym, aby stanąć na ślubnym kobiercu. W jednym z ostatnich wywiadów Kamińska podała jednak warunek, który musi zostać spełniony, aby sformalizowała swój związek z długoletnim partnerem.

Julia Kamińska o ślubie z Piotrem Jaskiem

- Już wielokrotnie mówiłam w rożnych wywiadach, że niespecjalnie jestem zainteresowana ślubem. (...) Ślub nie jest tym, o czym marzę - wyznała ostatnio w rozmowie z redaktorem serwisu Plotek.pl.

Julia Kamińska przypomina, że już kilkakrotnie miała okazję poczuć się jak panna młoda dzięki swoim rolom. Przyznaje, że nie odczuwa potrzeby wychodzić za mąż także w realnym życiu.

- Parę razy przeżyłam ślub w pracy, bo stawałam na ślubnym kobiercu jako postacie i to mi absolutnie wystarcza - zdradziła.

Co ciekawe, gwiazda powracającej wkrótce na antenę TVN "BrzydUli" po raz pierwszy powiedziała, że chętnie skorzystałaby z możliwości zawarcia związku partnerskiego, gdyby wprowadzono je w Polsce.

- Natomiast jeżeli zostałyby wprowadzone związki partnerskie, to pewnie bym się zdecydowała - ujawniła.

Myślicie, że Julia Kamińska i jej partner wkrótce doczekają się możliwości sformalizowania swojego związku w takiej formie?

ZOBACZ TEŻ: Julia Kamińska o presji macierzyństwa: "Mam postępowych rodziców. To jest nasza decyzja"