Julia Kamińska i Piotr Jasek pracują wspólnie nad drugim sezonem uwielbianego przez widzów serialu "BrzydUla". I chociaż para świetnie dogaduje się w życiu zawodowym oraz prywatnym, na tę chwilę nie myśli o powiększaniu rodziny. Zakochani nie zamierzają ulegać presji społeczeństwa, o czym aktorka opowiedziała w nowym wywiadzie dla serwisu "Plejada". Przyznała, że ma to szczęście, że jej najbliżsi w żaden sposób na nich nie naciskają, a jej rodzice wcale nie chcieliby jeszcze zostać dziadkami.

Julia Kamińska o presji macierzyństwa

- Nie ma presji, oni są cudowni. Mam postępowych rodziców i czasami słucham ze współczuciem moich koleżanek, które muszą wysłuchiwać pytań o dzieci. Jeny! Ludzie! To jest nasza decyzja. Nie mam, nie cioci, nie babć, nie tatusiów - wyznała szczerze Julia Kamińska.

Przypomnijmy, że 32-letnia Kamińska i 52-letni Piotr Jasek poznali się na planie "BrzydUli". Ona wtedy była jeszcze nikomu nieznaną aktorką, a on doświadczonym scenarzystą. Choć rzadko pokazują się razem publicznie, w życiu prywatnym wiedzie im się naprawdę świetnie. 32-letnia aktorka i starszy od niej o dwie dekady scenarzysta są razem już od dziesięciu lat. Są razem szczęśliwi i nie słuchają opinii "życzliwych" osób.

ZOBACZ TEŻ: "BRZYDULA 2": Julia Kamińska znów dała się oszpecić. Zobacz, jak piękna aktorka wygląda w nowym sezonie serialu!