Julia Kamińska i Piotr Jasek spotkali się na planie serialu "Brzydula". Ona wtedy była jeszcze nikomu nieznaną aktorką, a on doświadczonym scenarzystą. Choć rzadko pokazują się razem publicznie, w życiu prywatnym wiedzie im się naprawdę świetnie. 32-letnia aktorka i starszy od niej o dwie dekady scenarzysta są razem już od dziesięciu lat. Są razem szczęśliwi i zupełnie nie przeszkadza im dzieląca ich różnica wieku. Kamińska często spotyka się z zainteresowaniem tym tematem ze strony "życzliwych" osób, ale zupełnie się tym nie przejmuje i przyznaje, że starsi mężczyźni interesują ją o wiele bardziej, niż niedojrzali chłopcy w jej wieku. 

Julia Kamińska o związku ze starszym partnerem

Kamińska w rozmowie z agencją Newseria opowiedziała, co jest jej zdaniem kluczem do udanego związku. Aktorka i jej partner nie tylko razem mieszkają, ale też pracują wspólnie przy wielu projektach: - Oczywiście, że można się przyjaźnić, można się nawet kochać i razem pracować. Ja na przykład z moim partnerem pracujemy i funkcjonujemy razem jako para już od 10 lat. Proszę więc nie wierzyć w zapewnienia, że się nie da. Da się, oczywiście - mówi Julia.

Aktorka podkreśliła, że według niej, podstawą każdej relacji powinna być przede wszystkim przyjaźń. To ona jest kluczem do szczęścia w jej związku z Piotrem Jaskiem. - Myślę, że to jest w ogóle klucz do szczęścia, nie tylko w związkach, ale również w biznesie, że trzeba się lubić na tyle, żeby móc ze sobą funkcjonować w różnego rodzaju przestrzeniach i przy różnych przedsięwzięciach. Jeżeli da się ze sobą pracować i mieszkać, to oznacza, że jest się dobrze dopasowanym.

Popieramy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!