Julia Kamińska i Piotr Jasek od ponad 10 lat tworzą zgraną parę. Chociaż na co dzień muszą mierzyć się z uwagami i dobrymi radami "życzliwych" osób, dotyczącymi dzielącej ich różnicy wieku, kompletnie się nimi nie przejmują. Wręcz przeciwnie - Kamińska wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że lubi starszych od siebie mężczyzn, z którymi czuje się lepiej, niż z "niedojrzałymi chłopcami" w jej wieku. Julia i jej partner są parą nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Stworzyli razem spektakl teatralny "Selfie.com.pl", a obecnie pracują nad nowym sezonem uwielbianego przez widzów serialu "Brzydula". 

Julia Kamińska o swoim partnerze: "Mogę czuć się bezpiecznie"

- Jako że mieszkam z głównym scenarzystą, więc we dwójkę zajmujemy się dramaturgią, a reszta zespołu rozpisuje dialogi. Czasami zdarzają się jakieś konflikty na tle zawodowym, ale ja mam absolutnie zaufanie do Piotra. On jest bardzo doświadczonym, świetnym scenarzystą, więc ja cały czas, wydaje mi się, jestem na etapie nauki. Nie jest łatwo się z nim pokłócić. Mam szczęście - wyznała Julia w rozmowie z Mateuszem Hładkim w "Dzień Dobry TVN". 

Aktorka dodała również w czasie pandemii bardzo tęskni za swoja rodziną, która przebywa w Gdańsku. Jej podporą w tym trudnym czasie jest właśnie partner, na którego zawsze może liczyć i z którym spędza izolację.

- Bardzo, bardzo tęsknię za swoją rodziną. Moi rodzice opiekują się moją babcią. Jeżeli jest jakikolwiek plus tej całej sytuacji, to na pewno doceniam to, że mogę być z kimś blisko, z kim mogę się poczuć bezpiecznie. Bardzo chciałabym już móc czuć się bezpiecznie z moimi rodzicami i moją wspaniałą babcią.

Kim jest partner Julii Kamińskiej, Piotr Jasek?

Piotr Jasek to polski poeta, prozaik i scenarzysta. Absolwent Wyższego Zawodowego Studium Scenariuszowego PWSFTviT w Łodzi, laureat wielu konkursów literackich. Jasek był głównym scenarzystą takich seriali, jak "Brzydula", "Na Wspólnej" i "Egzamin z życia". Od 2008 roku jest w związku z Julią Kamińską i od 2013 roku jest z nią zaręczony.