Julia Kamińska i Piotr Jasek są parą od ponad 10 lat. Aktorka poznała swojego obecnego partnera na planie popularnego serialu emitowanego przez TVN - "Brzydula",  a od 2013 roku jest z nim zaręczona. W tamtym czasie Kamińska była nikomu nieznaną aktorką, a on doświadczonym scenarzystą. 31-letnia aktorka i starszy od niej o dwie dekady ukochany są razem szczęśliwi i zupełnie nie przeszkadza im dzieląca ich różnica wieku. Przez ostatnie lata Kamińska i Jasek coraz częściej pokazują się razem publicznie i oboje mają na swoim koncie liczne osiągnięcia. Czy przyszedł czas na dziecko?

Julia Kamińska planuje dziecko z Piotrem Jaskiem?

Magazyn "Rewia" skontaktował się ze znajomą Julii Kamińskiej, która zdradziła, że aktorka chciałaby już zostać matką:

Nie chce się spieszyć, ale nie ukrywa, że z Piotrem często poruszają ten temat. Chcieliby stworzyć rodzinę i wierzą, że będzie im to dane. Julia czuje coraz większa gotowość i nie ma wątpliwości, że w końcu zdecydują się na to. 

Kim jest partner Julii Kamińskiej?

Piotr Jasek to polski poeta, prozaik i scenarzysta. Urodził się 14 czerwca 1967 roku w Tychach. W 1996 roku ukończył zaocznie Wyższe Zawodowe Studium Scenariuszowe PWSFTviT w Łodzi. Jest laureatem wielu konkursów literackich. W 2001 roku wydał zbiór opowiadań "Data ważności" oraz w 2003 roku tomik poezji "Niewieżowce". W 2002 roku za scenariusz "Wspomnienia niebieskiego mundurka" dostał nagrodę w polskiej edycji międzynarodowego Konkursu Scenariuszowego Hartley-Merrill. Dodatkowo, Jasek był głównym scenarzystą takich seriali, jak "Brzydula", "Na Wspólnej" i "Egzamin z życia". Od 2008 roku jest w związku z Julią Kamińską i od 2013 roku jest z nią zaręczony. 

Zobacz wspólne zdjęcia Julii Kamińskiej i Piotra Jaska w naszej GALERII >>