Julia Kamińska i Piotr Jasek poznali się na planie serialu "Brzydula", kiedy ona była jeszcze nikomu nieznaną aktorka, a on doświadczonym scenarzystą. 32-latka i starszy od niej o dwie dekady ukochany od 12 lat są szczęśliwi razem i nie zwracają uwagi na komentarze odnośnie dzielącej ich różnicy wieku. Kamińska zresztą niejednokrotnie przyznawała, że starsi mężczyźni interesują ją bardziej, niż "niedojrzali chłopcy w jej wieku". Aktorka i scenarzysta coraz częściej pokazują się razem publicznie i, jak donoszą media, rozmawiają o powiększeniu rodziny. Czy teraz zdecydowali się również na ślub?

Julia Kamińska wzięła ślub?

Aktorka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w ślubnej sukni. Fani pospieszyli z gratulacjami, ale okazało się, że fotografia jest efektem archiwalnej sesji zdjęciowej, promującej jej salon fryzjerski. Niewiele osób wie bowiem, że Kamińska jest nie tylko aktorką, ale też bizneswoman. - Dawno, dawno temu, kiedy mój salon fryzjerski działał w najlepsze, zorganizowaliśmy ślubną sesję zdjęciową z fajnym przekazem. Tu fota zakulisowa. Ciekawe, kiedy sytuacja wróci do normy na tyle, żeby mówić o tym fajnym przekazie. Nie mogę się doczekać - napisała pod zdjęciem.

Musimy przyznać, że jako panna młoda, Julia prezentuje się wyjątkowo pięknie. Zdjęcie aktorki w sukni ślubnej obejrzycie w naszej galerii.

Piotr Jasek: kim jest partner Julii Kamińskiej?

Piotr Jasek to poeta, prozaik i scenarzysta. Urodził się 14 czerwca 1967 roku w Tychach. W 1996 roku ukończył zaocznie Wyższe Zawodowe Studium Scenariuszowe PWSFTviT w Łodzi. Jest laureatem wielu konkursów literackich, wydał własny zbiór opowiadań oraz tomik poezji. W 2002 roku za scenariusz "Wspomnienia niebieskiego mundurka" dostał nagrodę w polskiej edycji międzynarodowego Konkursu Scenariuszowego Hartley-Merrill. Piotr Jasek był głównym scenarzystą takich seriali, jak "Brzydula", "Na Wspólnej" i "Egzamin z życia". Od 2008 roku jest w związku z Julią Kamińską i od 2013 roku jest z nią zaręczony.