Julia Nowak przyszła na świat 4 kwietnia 1997 roku, więc ma 24 lata. Urodziła się w Częstochowie, gdzie ukończyła liceum plastyczne z dyplomem grafika komputerowego. Na co dzień zajmuje się projektowaniem biżuterii oraz modelingiem. Efektami sesji zdjęciowych, w których bierze udział, często chwali się na Instagramie - jej profil (@juuulencja) aktualnie obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników serwisu.

Julia Nowak i Jan Bednarek: historia związku

Julia w jednym z wywiadów wyznała, że swojego przyszłego narzeczonego poznała w 2017 roku na jednym z portali społecznościowych. Długo wahała się, czy powinna odpowiedzieć na jego zaczepkę, ale zawodnik Southampton swoim poczuciem humoru sprawił, że zapragnęła go poznać bliżej.

Napisał do mnie na Snapchacie i tak się zaczęło… Zaczęliśmy codziennie ze sobą pisać, potem rozmawialiśmy na FaceTime, bo Janek był w Anglii, a ja w Polsce. Ciężko było się spotkać - mówiła jakiś czas temu na łamach "Super Expressu". 

Pierwszy raz spotkali się przy okazji meczu Polska-Kazachstan na Stadionie Narodowym. Zakochani od razu przypadli sobie do gustu.

Od razu zaiskrzyło i wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie ma większej miłości! - wspomina. 

Co ciekawe, Julia zanim wymieniła kilka zdań z Jankiem, zdążyła już poznać jego rodziców!  

Julia Nowak i Jan Bednarek: zaręczyny, ciąża

W lipcu ubiegłego roku członek kadry narodowej postanowił pójść o krok dalej i podczas wakacji na greckiej wyspie Mykonos oświadczył się ukochanej.

Najpiękniejszy dzień w moim życiu!!! Kocham Cię!- wyznała. 

5 kwietnia 2021, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, narzeczeni ogłosili natomiast, że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. 

Wspólne zdjęcia Julii Nowak i Jana Bednarka znajdziecie w naszej galerii

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Zieliński pod ostrzałem krytyki za 3 dni wolnego z powodu narodzin syna: "To coś niezrozumiałego"