Julia Pietrucha jest w ciąży! Do tej pory gwiazda bardzo rzadko mówiła o swoim życiu prywatnym i niechętnie komentowała plotki na temat burzliwego rozstania z mężem, Ianem Dowem. Para rozstała się rok temu. Tym bardziej zdziwiła swoich fanów zdjęciem, które udostępniła w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, Julia Pietrucha odnalazła nową miłość! Na swoim Facebooku, podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem, na którym widać jej ciążowy brzuszek, a także nowego partnera. Kim jest nowa miłość gwiazdy?

Julia Pietrucha jest w ciąży!

Julia Pietrucha dodała na Facebooku wpis, w którym podzieliła się z fanami radosną nowiną:

"Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami" - napisała Pietrucha pod zdjęciem.

Przypomnijmy, że Julia Pietrucha rozstała się ze swoim mężem Ianem Dowem w ubiegłym roku, w atmosferze niemałego skandalu. Były mąż, oskarżył Pietruchę o kradzież, a także poinformował, że żona zerwała z nim kontakt wyrzucając go na bruk i przywłaszczając sobie ich wspólny dorobek. Ian Dow, miał zostać jedynie z jedną walizką. Julia Pietrucha nigdy nie ustosunkowała się do tych oskarżeń.