Mimo że Julia Roberts już od dłuższego czasu nie wystąpiła w żadnym światowym hicie, to jednak cały czas utrzymuje się na szczycie najbardziej popularnych gwiazd Hollywood (jak i najlepiej zarabiających). Jej obecność na szczytach rankingów popularności zauważają media, które co i rusz umieszczają Roberts także w swoich zestawieniach. Teraz aktorka po raz kolejny trafiła na listę "najpiękniejszych kobiet na świecie" opublikowaną przez magazyn People. Julia Roberts trafiła na sam szczyt zestawienia, i to już po raz piąty! Jak zareagowali na to czytelnicy magazynu? Możecie być zaskoczeni!

ZOBACZ: ANGELINA JOLIE spotyka się z byłym mężem? Mówi o tym całe Hollywood!

Tytuł „najpiękniejszej kobiety świata” został przyznany JuliiRoberts po raz piąty, co jest jednocześnie rekordem w historii rankingu People. Roberts w tym zestawieniu nie ma sobie równych! Po raz pierwszy Julia zdobyła tytuł, kiedy miała zaledwie 23 lata. Kolejne wyróżnienia przypadły jej w latach 2000, 2005, a ostatnio – w 2010 roku. Poza tym pięciokrotnym triumfem, gwiazda znalazła się na liście już 12 razy. W ostatnich latach tytuł "najpiękniejszej" zamiast niej zdobywały m.in. Jennifer Lopez, Halle Berry, Lupita Nyong oraz Beyonce.

Decyzja magazynu People o ponownym ukoronowaniu Julii Roberts, dziś 49-letniej, nie wszystkim jednak przypadła do gustu. Niektórzy fani gazety nie kryją oburzenia we wpisach na Twitterze. Pojawiły się takie komentarze jak np.

„Julia nie była najpiękniejsza nawet wtedy, kiedy była piękna”

„Już nie mamy 1991 roku, żeby wybierać Julię Roberts na najpiękniejszą kobietę świata!”

„Roberts najpiękniejszą po raz piąty?? A co z Seleną Gomez czy Rihanną? One nie istnieją?!”

Sama zainteresowana póki co nie odniosła się do tych komentarzy i pewnie szybko tego nie zrobi, a jeśli już, to raczej w formie słodkiego, szerokiego uśmiechu, którym zasłynęła w filmie „Pretty Women” z 1990 roku, i od którego zaczęła się jej oszałamiająca międzynarodowa kariera. Julia, my zgadzamy się z decyzją People i gratulujemy Ci wygranej!

CZYTAJ TEŻ: KSIĘŻNA KATE jest zakupoholiczką? Jej ostatnie wydatki przyprawiają o zawrót głowy!