Julia Roberts i Danny Moder poznali się w 2000 roku. Moder pracował jako operator na planie filmu "The Mexican" z Julią i Bradem Pittem w rolach głównych. Choć obraz okazał się totalną klapą, to jednak był najważniejszym filmem w życiu Roberts. To właśnie dzięki niemu spotkała przecież swojego przyszłego męża. Julia i Danny pobrali się 17 lat temu. Nie obyło się co prawda bez skandalu. Otóż Roberts i Moder poznali się w chwili, gdy oboje byli w związkach. Ona spotykała się z aktorem Benjaminem Brattem, a on był żonaty z makijażystką Verą Steimberg. Plotkowano, że Moder nie do końca był przekonany do ślubu z Julią, ale aktorka miała go do niego zmusić i tym samym nakazać mu natychmiastowy rozwód z żoną. Ostatecznie ślub pary odbył się na ranczu należącym do Roberts, z dala od gapiów i fotoreporterów. Do dziś żadne zdjęcia z uroczystości nie "wyciekły" do mediów. Związek Julii Roberts i Danny'ego Modera uchodzi za jeden z najbardziej prywatnych w Hollywood. Skąd więc plotki o rozstaniu pary?

Julia Roberts rozwodzi się z mężem?

Julia Roberts słynie z tego, że jest bardzo wymagającą i lubi mieć wszystko pod kontrolą. Podobno to ona dominuje w małżeństwie. Jednak ostatnio Danny Moder zaczął stawiać się swojej żonie i Julia poczuła, że ich drogi zaczynają się rozchodzić. Magazyn "Star" donosi, że para ostatnio ciągle się kłóciła, dlatego zaczęli coraz mniej czasu spędzać razem. Roberts skupiła się na pracy, a Moder na życiu towarzyskim. Podobno Danny każdą wolną chwilę spędza na plaży, uprawiając surfing.

Przypomnijmy, że Roberts już raz rozstała się z mężem - w 2017 roku para przeszła próbną separację. Postanowili jednak dać sobie drugą szansę ze względu na dzieci. Julia i Danny są rodzicami bliźniąt Hazel i Phinnaeusa (14) oraz Henry'ego (12). Jednak przyjaciele pary twierdzą, że jeszcze nigdy nie było między nimi tak źle, jak teraz... Czy kolejne hollywoodzkie małżeństwo zakończy się rozwodem?