Julia Roberts założyła właśnie konto na Instagramie. To dość duże zaskoczenie dla jej fanów. Szczególnie, że aktorka długo stroniła od mediów społecznościowych. Co więcej, zarzekała się, że nigdy nie założy sobie konta na Instagramie, który słynie ze zdjęć i krótkich filmików. Gwiazda musiała sobie jednak zdać sprawę, że dziś nie wystarczy już być obecnym w tradycyjnych mediach i w końcu się przełamała. Gwiazda takich filmów jak „Pretty woman” czy „Erin Brokovic” dodał już nawet w tym medium swoje naturalne zdjęcie bez retuszu. Jej fani oszaleli na punkcie tej fotki, zaczęli ją chętnie lajkować, choć nie mogli dodać pod nią żadnego komentarza. Aktorka zablokowała tę funkcję na swoim koncie. Dlaczego? Czyżby chciała uchronić przed niechcianym hejtem?

Julia Roberts założyła konto na Instagramie

Julia Roberts najwyraźniej na tyle polubiła Instagram, że następnego dnia dodała kolejne zdjęcie. Tym razem ze swoją przyjaciółką. W ciągu dwóch dób jej konto zaczęło śledzić prawie 600 tys. osób. Przyznacie, że o takim wyniku niektóre gwiazdy Instagramu mogą jedynie pomarzyć?

A co dokładnie Julia Roberts pokazuje na sowim koncie na Instagramie? O tym przekonacie się, zaglądając do naszej GALERII ;-)