Julia Starak jest córką Anny i Jerzego Staraków oraz przyrodnią siostrą Piotra Woźniaka-Staraka. Jerzy Starak był dwukrotnie żonaty: z pierwszego małżeństwa ma syna Patryka, a z drugiego - córkę. Jest też ojczymem Piotra, syna Anny Starak. Julia Starak zaczęła pojawiać się w mediach, odkąd zaprzyjaźniła się z żoną brata, dziennikarką telewizyjną Agnieszką Woźniak-Starak. Kobiety były widywane razem, zamieszczały też w social mediach wspólne zdjęcia. W jednym z wywiadów Agnieszka przyznała, że dogaduje się z Julią świetnie, bo są do siebie bardzo podobne. Julia Starak jest dużo młodsza od 39-letniego brata, nie ma jeszcze trzydziestu lat. Jakie ma wykształcenie i czym się zajmuje? Sprawdź PONIŻEJ.

AKTUALIZACJA:Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Znaleziono ciało.

Julia Starak - wykształcenie, mąż, metamorfoza, sport

Julia Starak ma 28 lat. Ukończyła prestiżową szkołę Aiglon College w Szwajcarii. Studiowała również neurologię i ekonomię na Brown University w Stanach Zjednoczonych. Starak mieszka na stałe w Szwajcarii, w Zurychu. Niedawno wyszła za mąż. Jakiś czas temu odwiedził ją brat, a zdjęciami z pobytu w Zurychu pochwalił się na Instagramie.

Kilka lat temu Julia Starak przeszła metamorfozę pod okiem znanej trenerki Ewy Chodakowskiej. Wzmocniła i wyrzeźbiła ciało, a także schudła niemal 20 kilogramów. Bardzo polubiła też jogę. Wysportowaną bratową chętnie chwaliła się Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie. Ich przyjaźń była najintensywniejsza tuż przed ślubem dziennikarki i Woźniaka-Staraka. Agnieszka, Piotr i Julia pojawili się we troje m.in. na gali wręczenia nagród filmowych Orły czy na pokazie mody marki Bizuu w 2015 roku. Teraz, gdy Julia jest mężatką i mieszka poza Polską, mają z Agnieszką rzadszy kontakt, ale wciąż są sobie bliskie.

ZOBACZ zdjęcia Julii Starak w naszej GALERII>>

W nocy z 18 na 19 sierpnia 2019 roku nad jeziorem Ksajno doszło do nieszczęśliwego wypadku. Piotr Woźniak-Starak wypadł w nocy z motorówki, którą prowadził. Prawdopodobnie podczas wykonywania manewru skrętu. Na łódce poza nim była jeszcze jedna osoba. Coraz częściej pojawiają się informacje, że była nią właśnie Julia Starak. Nie potwierdziła ich jednak prokuratura ani też nikt z rodziny Staraków.

19 sierpnia oficjalnie ogłoszono, że Piotr Woźniak-Starak zaginął. Obecnie trwają poszukiwania mężczyzny.