Julia Wieniawa zarabia nawet milion złotych rocznie? 19-letnia gwiazda serialu "Rodzinka.pl" i początkująca piosenkarka w krótkim czasie zyskała olbrzymią popularność w mediach społecznościowych i nie ma żadnych oporów przed czerpaniem z tego gigantycznych zysków. Młodziutka artystka nie musi nawet spędzać dużo czasu na wyszukiwaniu nowych form zarobku. Reklamodawcy sami zabiegają o to, aby właścicielka obserwowanego przez 640 tys. użytkowników konta na Instagramie, była twarzą ich produktu. Julia Wieniawa zna swoją wartość na rynku medialnym i za promowanie różnego rodzaju marek bierze naprawdę gwiazdorskie gaże. Ile dokładnie zarabia?

ZOBACZ: TOMASZ CHADA nie żyje. Co było przyczyną śmierci 39-letniego rapera?

Julia Wieniawa zarabia milion zł rocznie?

Jak donosi magazyn "Flesz", Julia Wieniawa za sam wyjazd na Paris Fashion Week, gdzie reklamowała smartfona pewnej firmy, zarobiła ok. 100 tys. zł. Dziewczyna Antka Królikowskiego obecnie użycza też swojego wizerunku m.in. producentom farb do włosów i lakierów do paznokci. Do tego dochodzą też oczywiście role w filmach i serialach. Na nich jednak Wieniawa zarabia podobno najmniej. Dostaje stosunkowo niskie stawki za dzień pracy na planie głównie ze względu na to, że jest amatorką. Filmowa córka Bogusława Lindy w "Kobietach mafii" po zdanej w ubiegłym roku maturze nie zapisała się do szkoły teatralnej. Regulamin zabrania bowiem studentom na okres nauki występowania w telewizji. Z tego Wieniawa nie była w stanie na razie zrezygnować.

Stwierdziła, że to najgorszy moment na przerwanie kariery. Boi się, że jeśli zniknie, wszyscy o niej zapomną - wyjaśniała kiedyś jej znajoma.

Najnowsze zdjęcia Julii Wieniawy-Narkiewicz możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>