Julia Wieniawa w programie "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza. Ma dopiero 19 lat, a na swoim koncie już wiele sukcesów. Żyje intensywnie, ale mądrze. Jedno życie to dla niej za mało, dlatego już w wieku 6 lat zdecydowała, że w przyszłości chce zostać aktorką. W programie Julia Krzysztofa Ibisza "Demakijaż", Julia Wieniawa opowie m.in. o fałszywych przyjaźniach w showbiznesie:

- Kiedy zaczęłam grać w Rodzince.pl, byłam jeszcze w gimnazjum, miałam 14 lat, to nagle wiele osób się ode mnie odwróciło i zaczęło być zawistnym, po prostu z takiej pewnej zazdrości, tak patrzyli na mnie trochę krzywo, ale miałam też parę osób, które za to na odwrót – nagle zaczęły być strasznie dla mnie miłe i strasznie chciały się ze mną zaprzyjaźnić, także już poczułam wtedy taką pewną fałszywość i od tamtej pory zaczęłam bardziej selekcjonować ludzi, z którymi się przyjaźnię i być mniej ufna, co może i jest dobre, ale też szkoda, ze tak wcześnie mnie to spotkało.

Julia Wieniawa o hejterach

Jak Julia Wieniawa reaguje na komentarze na swój temat?

- Kiedy teoretycznie mówię sobie : "a olewam te komentarze" to jest nieprawda, jestem tylko człowiekiem, to mnie bardzo rusza zawsze. Ja czytam czasami te komentarze i mnie to boli, że kurczę ktoś rozpisuje się na mój temat tak negatywnie, a z drugiej strony na moim Instagramie, ani w realu nikt nie mówi mi nic złego, nikt nie pała do mnie nienawiścią. 

Czy Julię Wieniawę spotykają jakieś nieprzyjemne sytuacje związane z popularnością? 

- Dwa dni temu spotkałam paparazzi pod swoim mieszkaniem, bo szukali sensacji a propos ostatnich medialnych szumów i było mi tak przykro, że się popłakałam (…) Wtedy pierwszy raz w życiu poczułam się bardzo niebezpiecznie przy własnym mieszkaniu – po pierwsze nie wiem, kto to jest,  po drugie mam poczucie, że ktoś mnie śledził odkąd skończyłam pracę, to jest chore! Ja wpadłam w pewną paranoję, Antek mi mówił, że on to przeszedł parę lat temu- miał schizę, że się oglądał, czy ktoś za nim nie idzie. Muszę się tego wyzbyć.

Jak wyglądała jej droga na szczyt? Na co wydała pierwsze zarobione przez siebie pieniądze? O tym wszystkim aktorka opowie wniedzielę  11 listopada o godz. 15:00 w programie „Demakijaż” na antenie Polsat Cafe.