Jesienią na antenę TVN powróci modowe show "Top Model". Dziewiąta edycja programu będzie wyjątkowa, ponieważ w tym roku castingi odbyły się tylko i wyłącznie online. Wszystko ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną spowodowaną pandemią koronawirusa. Aktualnie produkcja pracuje już na planie, gdzie nagrywane są kolejne etapy programu. W nadchodzącym sezonie na pewno nie zabraknie gości specjalnych. Jednym z nich będzie Julia Wieniawa. Jak się jednak okazuje, podczas nagrywek nie było tak miło, jakby mogło się wydawać. Doszło bowiem do "bójki" między... aktorką a Joanną Krupą.

SPRAWDŹ: Karolina Pisarek i Joanna Krupa mają konflikt? "Bez 'Top Model' Karolina by nie istniała"

Julia Wieniawa w "Top Model"

Młoda aktorka w swoich social mediach pochwaliła się, że wystąpi w jednym z odcinków "Top Model". Gwiazda serialu "Zawsze warto" wraz z jury wybiorą najlepsze zdjęcie z sesji i zdecydują, który z uczestników wypadł tego dnia najlepiej.

- Stało się! Zagościłam w moim ulubionym "Top Model". Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko! A wybór najlepszego zdjęcia nie był taki prosty. Do zobaczenia w tv! - napisała Wieniawa na Instagramie.

Na profilu Joanny Krupy pojawiło się natomiast zabawne wideo, na którym gospodyni show i Julia stoczyły "walkę" o fotel jurora. Na opublikowanym nagraniu doszło wręcz do lekkich rękoczynów. Fani nie mają jednak watpliwości, że prowadząca "Top Model" chciała w ten dość ironiczny sposób skomentować doniesienia medialne o tym, że jej miejsce w programie miała zająć Karolina Pisarek. Przypomnijmy, że finalistka piątej edycji "Top Model" dołączyła do obsady modowego show i rzeczywiście zostanie prowadzącą, ale kulisów powstawania programu emitowanych w Player.pl.

Cały filmik z udziałem Joanny Krupy i Julii Wieniawy znajdziecie poniżej. 

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Pisarek odpowiada Joannie Krupie: "Nie jest to powitanie, na jakie liczyłam"