Julia Wieniawa i Antek Królikowski pierwszy raz od dawna pojawili się razem na imprezie. Odkąd Wieniawa i Królikowski ujawnili, że są razem, są najgorętszą parą w polskim show-biznesie. Oboje są młodzi, zdolni, a do tego bardzo lubiani. 19-letnia dziewczyna Antka Królikowskiego gra od kilku lat w serialu "Rodzinka.pl" w TVP, a także śpiewa. I to całkiem nieźle! Piosenka Wieniawy "Na zawsze" wpisuje się w trendy w nowoczesnej muzyce miejskiej, a klip ma na YouTubie już ponad półtora miliona odtworzeń! Niedługo będzie miał premierę kolejny singiel Julii. Tymczasem aktorka i piosenkarka odstresowuje się po niedawnej maturze. Chodzi na imprezy w Warszawie, nie tylko te prywatne, ale również medialne. Tam też może spotkać znajomych, bo towarzystwo Wieniawy to głównie ludzie z mediów - Maffashion, Julia Wróblewska, Patryk Pniewski czy Adam Zdrójkowski. Choć oboje, Julia i Antek, są znani i lubiany, to niezwykle rzadko pozują razem na tzw. ściance. W czwartek wieczorem podczas rozdania Fresh Fashion Awards zrobili wyjątek i pojawili się razem oraz wspólnie pozowali fotoreporterom. Gdy Wieniawa i Antek pojawili się na czerwonym dywanie, fotografowie oszaleli! Tak, to właśnie oni byli najczęściej fotografowanymi gwiazdami na gali! A kto jeszcze się pojawił?

ZOBACZ TEŻ: To, co zrobiono Julii Wróblewskiej, było słabe! - Julia Wieniawa o aferze z maturą

Na Fresh Fashion Awards gościli także Maja Sablewska, Maffashion, Kaja Śródka, Radek Pestka, Robert Kupisz, Kasia Sokołowska czy Leszek Stanek. Zdjęcia z imprezy obejrzycie w NASZEJ GALERII. Jednak bez wątpienia to Julia Wieniawa i Antek Królikowski generowali największą uwagę gości. Fajnie razem wyglądają?

Przypomnijmy, że Julia Wieniawa i Antoni Królikowski pierwszy raz pokazali się razem, ogłaszając tym samym, że są parą, w styczniu 2017 roku na gali rozdania Telekamer. Wcześniej media rozpisywały się o nagłym i burzliwym zerwaniu Królikowskiego z Kasią Sawczuk. Smaczku sytuacji dodawał fakt, że Wieniawa i Sawczuk były przyjaciółkami! Dziś jednak do tamtego związku raczej się nie wraca: na tapecie jest za to nowa miłość Królikowskiego. Myślicie, że Julia jest "tą jedyną"??? Cóż, na pewno jest potęgą na Instagramie - obecnie Wieniawę obserwuje aż 357 tysięcy followersów! Wiele polskich gwiazd zazdrości jej takiego wyniku.

A już niedługo w naszym programie GALA STUDIO wyjątkowy wywiad wideo z Julią Wieniawą!