Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają razem w komedii romantycznej? Jak donosi "Super Express", byli kochankowie już wkrótce wejdą na plan nowego filmu, w którym wcielą się w zakochaną parę. Wieniawa i Królikowski mają być odtwórcami głównych ról w produkcji "Miłość ma cztery łapy" opowiadającej o bohaterach, których połączy niesforny pies. 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają parę w nowym filmie?

Antek Królikowski ma wcielić się w Borysa, który będzie walczył o serce Jowity (w tej roli Julia Wieniawa), a jego głównym konkurentem okaże się nie inny mężczyzna, a pies dziewczyny. - Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej - mówi informator tabloidu. 

Tabloid donosi także, że obok Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego, na ekranie zobaczymy również Nikodema Rozbickiego, Piotra Stramowskiego oraz Miśka Koterskiego. Nie wiadomo na ile prawdziwe są te informacje, gdyż produkcja nie widnieje jeszcze w żadnej bazie filmowej. 

Internauci spekulują, że to właśnie przyjęcie roli przez Królikowskiego mogło być powodem, dla którego rozstał się ze swoją dziewczyną Kasią Dąbrowską.

Jak Julia i Antek poradzą sobie grając parę zakochanych? Jesteśmy tego bardzo ciekawi.

ZOBACZ TEŻ: ANTEK KRÓLIKOWSKI rozstał się z dziewczyną. "Nie jesteśmy już razem"