Julia Wieniawa i Baron są razem! 20-letnia gwiazda i 35-letni muzyk zostali przyłapani na randce. Zaledwie wczoraj pisaliśmy o tym, że para wybrała się na rajski urlop do Afryki, ale nie publikowała z niego żadnych wspólnych fotografii i nie potwierdzała swojego związku. Teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości, że Julia Wieniawa i Baron są razem i przestali ukrywać swoją miłość. Wspólne fotografie pary opublikował serwis Fakt.pl. Aktorka i muzyk, po powrocie z urlopu, wybrali się wspólnie do jednego z warszawskich kin i mimo obecności paparazzich, nie szczędzili sobie czułości. Podobno związek pary jest bardzo świeży i zakochani spotykają się od kilku tygodni. Jednocześnie nie chcą się z niczym spieszyć.

Julia Wieniawa i Baron na randce [ZDJĘCIA]

Baron i Julia Wieniawa poznali się przez wspólnych znajomych. Mimo że to dopiero początki ich znajomości, zdecydowali się wybrać razem na wakacje.

"– Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów" – mówi dla Faktu koleżanka pary.

Przypomnijmy, że plotki na temat romansu Julii Wieniawy i Barona zaczęły się, kiedy para została przyłapana na spotkaniu w jednej z warszawskich restauracji. Wtedy gitarzysta zespołu Afromental tłumaczył randkę z Wieniawą kwestiami czysto zawodowymi. Jak widać, od tamtego czasu, wiele się zmieniło...

Zdjęcia Julii Wieniawy i Barona obejrzycie TUTAJ.