Julia Wieniawa i Baron wyjechali razem na wakacje! Od jakiegoś czasu, w mediach krążą informacje o romansie 20-letniej aktorki i 35-letniego muzyka z zespołu Afromental. Para została przyłapana na randce w jednej z warszawskich restauracji. Widać było, że między tą dwójką coś jest na rzeczy. Sami zainteresowani do tej pory niechętnie wypowiadali się na temat swojej relacji. Muzyk Afromental jakiś czas temu tłumaczył randkę z Wieniawą kwestiami czysto zawodowymi: "- Lubimy się i będziemy pracować nad wspólnymi rzeczami. Na pewno będzie to artystyczne przedsięwzięcie" - powiedział w rozmowie z redaktorką przeAmbitni.pl. Ciężko jednak uwierzyć w jego tłumaczenia, biorąc pod uwagę, że para właśnie wyjechała na wspólne wakacje. I raczej nie pracują na nich nad muzycznymi projektami...

Julia Wieniawa i Baron są razem?

Julia Wieniawa i Baron opublikowali na Instagramie zdjęcia z wakacji w Afryce. Chociaż para na żadnej z fotografii nie pozuje razem, to widać, że kadry na profilu zarówno aktorki, jak i muzyka, pochodzą dokładnie z tych samych lokalizacji. Ciekawe są również opisy do zdjęć, które dodaje Baron:

"Mniej mów, więcej czuj"

"Patrzę w tę stronę, ponieważ kobiety zawsze mają rację"

Fani nie mają wątpliwości, że znajomość Julii Wieniawy i Barona weszła już na wyższy poziom. Przypomnijmy, że aktorka pod koniec 2018 roku rozstała się z Antkiem Królikowskim. Wieniawa i Królikowski byli razem przez dwa lata. Pierwszy raz pojawili się razem na czerwonym dywanie na Telekamerach w styczniu 2017 roku. Od tego momentu kariera Julii Wieniawy, młodej aktorki znanej dotychczas tylko z drugoplanowej roli w serialu "Rodzinka.pl", rozkwitła. Zagrała w dwóch filmach fabularnych, nagrała kilka hitowych piosenek, a już wiosną zobaczymy ją w nowym serialu Polsatu u boku Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej. Nie narzeka również na brak propozycji udziału w kolejnych kampaniach reklamowych. Czyżby Julka już otrząsnęła się po rozstaniu z Królikowskim i była gotowa na nowy romans?

Zobacz zdjęcia Julii Wieniawy i Barona z Afryki --->