Julia Wieniawa i Baron są razem! 20-letnia gwiazda, która zaledwie pod koniec ubiegłego roku rozstała się z Antkiem Królikowskim, od jakiegoś czasu jest widywana w towarzystwie Barona, gitarzysty zespołu Afromental. Muzyk jest starszy od wokalistki o 15 lat, ale ta różnica wieku ewidentnie parze nie przeszkadza. Na początku marca Wieniawa i Baron wybrali się na rajskie wakacje do Afryki, a po powrocie z wyjazdu aktorka i muzyk zostali przyłapani na randce w jednym z warszawskich kin, kiedy to mimo obecności paparazzich, nie szczędzili sobie czułości. Wtedy już nikt nie miał wątpliwości, że 20-latkę i muzyka łączy coś więcej. Co ciekawe, sami zainteresowani jawnie wyśmiewają zamieszanie, jakie wokół ich związku kreują media. Na instagramowym profilu zarówno Julii Wieniawy, jak i Barona pojawiła się wczoraj fotografia z ironicznym podpisem. Jakim?

Julia Wieniawa i Baron pokazali wspólne zdjęcie

Baron i Julia Wieniawa opublikowali wspólną fotografię z wyjazdu w Alpy. To pierwsze zdjęcie pary, jakie pojawiło się w mediach społecznościowych od czasu, kiedy okazało się, że łączy ich coś więcej. Wieniawa i Baron zdjęciem postanowili uciąć spekulacje na temat swojego związku, jednocześnie ironicznie opisując wspólny wyjazd:

"Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia bawią się doskonale."

Co ciekawe, wspólne zdjęcie Wieniawy i Barona pojawiło się niedługo po tym, jak Antek Królikowski opublikował na swoim profilu tajemniczą fotografię. Aktor pokazał kadr, na którym widać cienie dwóch osób (kobiety i mężczyzny) oraz psa. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Królikowski nie wyłączył możliwości komentarzy pod zdjęciem, które podpisał emotikoną serca. Z tego powodu obserwatorzy aktora, zaczęli zastanawiać się, czy przypadkiem w ten sposób nie ogłosił on swojego nowego związku.