Związek Julii Wieniawy i Barona to aktualnie jeden z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Choć para na razie oficjalnie nie potwierdziła swojego związku, to fani i media nie mają już żadnych wątpliwości, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń. 20-letnia aktorka i piosenkarka sama ostatnio wywołała falę komentarzy na temat swojej relacji ze starszym od siebie od siebie o 15 lat muzykiem. Julia Wieniawa zachęciła swoich fanów do oglądania nowego teledysku Afromental, czyli zespołu, w którym Baron gra na gitarze. Następnie, przy okazji... przypomniała wszystkim, że sama już ponad rok temu wystąpiła w jednym z wideoklipów zespołu. Udział młodej artystki w teledysku do singla "Zaufaj" nie był jednak przypadkowy. Piosenka grupy Barona promowała bowiem film "Kobieta Sukcesu", w którym Julia zagrała Lilkę, czyli młodszą siostrę głównej bohaterki, Mańki (Agnieszka Więdłocha). 

Julia Wieniawa w teledysku Afromental

Teledysk do piosenki "Zaufaj" Afromental z udziałem Julii Wieniawy miał swoją premierę pod koniec lutego 2018 roku, gdy młoda gwiazda była jeszcze w związku z Antkiem Królikowskim. I choć nie wiadomo nawet, czy Julia i Baron w ogóle spotkali się na planie klipu (nie mają wspólnych scen), to nie cichną komentarze o tym, że tych dwoje mogło się poznać już wtedy.

Zobacz teledysk Afromental z Julią Wieniawą do piosenki z filmu "Kobieta Sukcesu" w całości już teraz poniżej. Sceny z klipu znajdziecie z kolei w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Antek Królikowski próbował odzyskać Julię Wieniawę: "Nie może poradzić sobie z rozstaniem"