Julia Wieniawa i Baron pojawili się na imprezie lodów Magnum. Para, która jak dotąd nie potwierdziła oficjalnie swojego związku, w ten sposób zadebiutowała na czerwonym dywanie. Na imprezie Magnum, jaka odbyła się 11 kwietnia w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej, pojawiło się mnóstwo gwiazd i influencerów, m.in. Małgorzata Socha, Anna Mucha, Karolina Szostak, Jakub Kucner czy Barbara Kurdej-Szatan. Jednak fotoreporterzy praktycznie nie odstępowali Wieniawy i Barona. Tym bardziej, że obok Maffashion, Julia Wieniawa była główną gwiazdą wieczoru - influencerki zaprezentowały na wybiegu sukienki projektu Dawida Wolińskiego. Baron oklaskiwał swoją dziewczynę z pierwszego rzędu! Choć nie przyszli na event razem, to oczywistym jest, że są w związku. Zobacz ZDJĘCIA!

Wieniawa i Baron pierwszy raz pokazali się oficjalnie razem. Para wcześniej wyjechała na egzotyczne wakacje, następnie razem z przyjaciółmi bawili się w Alpach. Teraz są już w Warszawie i, jak widać, nie zamierzają się już ukrywać! Pojawili się razem na imprezie Magnum i choć nie pozowali razem na tzw. ściance, to reporterom udało się zrobić im kilka wspólnych zdjęć.

Jak sądzicie, Julia Wieniawa i Baron pasują do siebie? Cóż, opinie na ten temat są podzielone, bo Julia jest od Aleksandra aż o 14 lat młodsza - Wieniawa ma 21, a Baron 35 lat. Ale, z drugiej strony, oboje tworzą muzykę i są związani z mediami. Może więc, wbrew pozorom, całkiem wiele ich łączy? Przypomnijmy, że poprzedni partner Wieniawy, Antek Królikowski, też był od niej sporo starszy.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądają razem Julia Wieniawa i Baron>>

Julia Wieniawa i Baron poznali się ponad rok temu. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" współpracowała wtedy z zespołem Afromental przy ich teledysku. Wieniawa wystąpiła w klipie do piosenki "Zaufaj". W tamtym czasie Julia była jednak związana z Antkiem Królikowskim. Tworzyli bardzo medialną parę przez dwa lata. Królikowski i Wieniawa rozstali się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w 2018 roku. Antoni podziękował Julii za wspólne lata wzruszającym teledyskiem. Już  na początku lutego pojawiły się pierwsze plotki o tym, że Wieniawa i Baron są razem. Jednak pewność mieliśmy dopiero na początku kwietnia, kiedy to na telefonie gwiazdy można było zobaczyć jej wspólne zdjecie z muzykiem z Afromental. Widać na nim, jak Baron i Wieniawa się całują. A teraz, po tym, jak Julia i Baron pojawili się razem na imprezie Magnum, nie mamy już żadnych wątpliwości!