Julia Wieniawa i Baron rozstali się - taka wiadomość trafiła dziś do mediów. Jako pierwszy podał ją serwis Pudelek.pl. Powołując się na bliskiego znajomego Julii i Alka, podano, że po 7 miesiącach Wieniawa i Baron postanowili zakończyć swój związek. Ostatnie zdjęcie z Baronem Wieniawa zamieściła na Instagramie 29 kwietnia, ale jeszcze na początku lipca para była razem na krótkich wakacjach w Paryżu. Później pojechali też na Open'era. Od tego czasu nie byli już widywani razem.

Julia Wieniawa i Baron zerwali - potwierdza informator

Julia Wieniawa (20) i Alek Milwiw-Baron (35) byli razem przez siedem miesięcy. Jak ujawnia informator Pudelka, niedawno postanowili zakończyć swój związek. Obyło się jednak bez kłótni i nieprzyjemności:

To się po prostu naturalnie rozeszło po kościach - czytamy. - Ostatnio nie mieli dla siebie czasu. Julia wystartowała teraz z dużym projektem filmowym, na którym chce się skupić, on ma "The Voice".

Wieniawa rzeczywiście jest ostatnio bardzo zapracowana. Najpierw była zaangażowana w powstawanie serialu "Zawsze Warto" dla telewizji Polsat, w którym gra obok Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej. Teraz pracuje na planie filmowym, ale nie zdradza póki co żadnych szczegółów produkcji. Niewątpliwie Julia jest najbardziej pożądaną młodą gwiazdą w Polsce.

ZOBACZ: Wieniawa i Baron RAZEM w Paryżu [ZDJĘCIA]

Julię i Barona dzieli też spora różnica wieku, bo aż 15 lat. 21-letnia Wieniawa dopiero toruje sobie drogę w show-biznesie i w życiu. Tymczasem Baron zbliża się do 40-tki i z pewnością ma inne priorytety.

Na razie ani Wieniawa, ani Baron nie skomentowali doniesień Pudelka.