Julia Wieniawa i Baron spotykają się? 20-letnia aktorka i 35-letni muzyk z zespołu Afromental zostali przyłapani na randce w jednej z warszawskich restauracji. Podobno widać było, że między tą dwójką coś jest na rzeczy... Przypomnijmy, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się pod koniec 2018 roku, jednak o kryzysie w ich związku mówiło się już jesienią. Wieniawa i Królikowski byli razem przez dwa lata. Pierwszy raz pojawili się razem na czerwonym dywanie na Telekamerach w styczniu 2017 roku. Od tego momentu kariera Julii Wieniawy, młodej aktorki znanej dotychczas tylko z drugoplanowej roli w serialu "Rodzinka.pl", rozkwitła. Zagrała w dwóch filmach fabularnych, nagrała kilka hitowych piosenek, a już wiosną zobaczymy ją w nowym serialu Polsatu u boku Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej. Nie narzeka również na brak propozycji udziału w kolejnych kampaniach reklamowych. Czyżby Julka już otrząsnęła się po rozstaniu z Królikowskim i była gotowa na nowy romans?

Julia Wieniawa i Baron spotykają się?

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron byli widziani w jednej z warszawskich restauracji, zaliczającej się do grona tych mniej popularnych. Jak donosi informator serwisu Pudelek, wybór nie był przypadkowy, a para zdecydowała się na stolik w rogu, w pustej części sali. Widać było, że zależy im na prywatności. Podczas spotkania, Wieniawa i Baron dużo rozmawiali i śmiali się.

"Widać było, że to dopiero początek znajomości, ale już między nimi iskrzy" - donosi źródło portalu.

Myślicie, że może być z tego coś więcej? Warto dodać, że Baron jest starszy od Julii Wieniawy o 15 lat, czyli jeszcze więcej niż Antek Królikowski. 

ZOBACZ TEŻ: JULIA WIENIAWA skończyła 20 lat. Zobacz, jak wyglądała, zanim stała się gwiazdą [ZDJĘCIA]