Julia Wieniawa i Marina Łuczenko w takiej samej spódnicy. Dwie piękne wokalistki pojawiły się ostatnio w zamszowym projekcie polskiej marki Epuzer. Jako pierwsza zaprezentowała się w niej Marina Łuczenko, podczas nagrania do programu "Jaka to melodia", w którym wykonała hit Rihanny "Love on the brain". Żona Wojciecha Szczęsnego do spódnicy dobrała oversize'ową białą koszulę oraz czarne botki marki Celine. Z kolei Julia Wieniawa projekt Epuzer zestawiła z t-shirtem, szpilkami od Christiana Louboutina i kurtką Fendi. Tak ubrana pojawiła się w ubiegły weekend na evencie Sephory, gdzie przez przypadek potwierdziła swój związek z Baronem. Zamszowa spódnica w stylu Łuczenko i Wieniawy pochodzi z nowej kolekcji na sezon SS19 i kosztuje... 2 330 złotych. W podobnej spódnicy, tylko że z poprzedniej kolekcji marki, pokazała się pod koniec ubiegłego roku Kylie Jenner.

Julia Wieniawa i Marina Łuczenko w spódnicy Epuzer

Epuzer to polska marka która szturmem podbiła serca polskich fashionistek a teraz zaczyna swoją ekspansję zagraniczną. Marka została stworzona dla kobiet pewnych siebie, ceniących oryginalność i klasę - dla kobiet niezależnych i odważnych. Kolekcje wyróżniają najwyższej jakości tkaniny, dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość szycia. Do grona wielbicielek należą między innymi: Natalia Siwiec, Sandra Kubicka, Natasza Urbańska, Malwina Wendzikowska, Sara Boruc, Zosia Ślotała, a także Kylie Jenner, Christina Aguilera i żona Willa Smitha.

Zdjęcia Mariny Łuczenko i Julii Wieniawy obejrzycie w naszej GALERII, a występ żony Wojciecha Szczęsnego w "Jaka to melodia" - poniżej.