Julia Wieniawa dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą. Zakochana 22-latka korzysta z przerwy w pracy na planach filmowych i skupia się ostatnio mocno na dbaniu o swój dobrostan psychiczny. Młoda aktorka podlała więc swoje egzotyczne rośliny w urządzonym "w stylu Bali" mieszkaniu, wzięła chłopaka pod pachę i uciekła do Zakopanego. Jak przystało na celebrytkę, zdjęciami i filmikami z wypadu do zimowej stolicy Polski nie omieszkała podzielić się w mediach społecznościowych.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki całują się na Morskim Oku

Już drugiego dnia w Zakopanem Wieniawa i Rozbicki z samego rana pomaszerowali nad Morskie Oko. Widok zamarzniętego jeziora i ośnieżonych szczytów gór wyraźnie wprawił ich się w romantyczny nastrój. Na jednym ze zdjęć, którym Julka pochwaliła się na Instagramie, para sprzedaje sobie mroźnego całusa w usta.

Pamiątkową sesję najprawdopodobniej wykonała im zaprzyjaźniona para - projektantka i współwłaścicielka marki Lemiss, Roma Janota i jej partner, Andrzej Bargiel, czyli kilkukrotny mistrz Polski w skialpiniźmie, rekordzista świata w biegu na Elbrus oraz pierwszy Polak, który zjechał na nartach z wierzchołka ośmiotysięcznika Sziszapangma.

Zobacz pierwsze zdjęcia Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego z Zakopanego w GALERII.

Turystom wybierającym się do Zakopanego przypominamy, że spacery po zamarzniętym Morskim Oku wiążą się z ryzykiem - tafla cienkiego lodu może ulec nagłemu pęknięciu.

SPRAWDŹ TEŻ: Julia Wieniawa zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki. Na czym polega jej dieta?