Czy Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mają już dość ukrywania swojej miłości przed światem? Takie pytanie zadają sobie niemal wszyscy, którzy widzieli już najnowszy post 28-latka na jego oficjalnym profilu na Instagramie. W piątek wieczorem aktor znany z filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" oraz drugiej i trzeciej części "Listów do M." opublikował zdjęcia ze wspólnego wypadu w Tatry z finalistką "Tańca z Gwiazdami". Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że na jednym z ujęć można dojrzeć ich czuły i bardzo wymowny gest.

Nikodem Rozbicki potwierdził związek z Julią Wieniawą?

Pogłoski o romansie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego krążą w mediach już od dłuższego czasu. Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia o tym, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń pojawiły się już prawie 2 lata temu, krótko po rozstaniu Julki z Antkiem Królikowskim.

Kolejna fala spekulacji o bliskiej relacji 21-latki ze starszym od niej o 6 lat kolegą z branży przetoczyła się przez gazety i serwisy internetowe latem tego roku. Na zdjęciach i nagraniu wideo, które opublikował jeden z tabloidów, wyraźnie było widać, jak para przytula się i całuje.

ZOBACZ: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem? Przyłapano ich na pocałunkach!

Wieniawa i Rozbicki do tej pory konsekwentnie odmawiali potwierdzenia swojego rzekomego związku. Teraz jednak aktor zdecydował się opublikować w sieci zdjęcie, na którym trzymają się z Julią za ręce. Zdaniem wielu internautów jest to już wystarczający komentarz na temat statusu ich relacji.

- Gołąbeczki - tak skomentowała instagramowy post Rozbickiego popularna aktorka i piosenkarka, Iga Krefft.

Myślicie, że Julia i Nikodem zdecydują się wkrótce opowiedzieć publicznie o swoim uczuciu?

Zobacz romantyczne zdjęcia pary z gór w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Julia Wieniawa ujawnia, co łączy ją ze Stefano Terrazzino: "Mam nadzieję, że ta relacja przetrwa" [TYLKO U NAS]