O rzekomym romansie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego mówiło się już od czasu rozstania aktorki z Antkiem Królikowskim. Panowie byli bardzo bliskimi kolegami i to właśnie przez byłego chłopaka Julka również zbliżyła się do 28-latka. Temat powrócił pod koniec lipca, kiedy to do sieci trafiły zdjęcia Wieniawy i Rozbickiego z jednego z warszawskich barów - widać było na nich, że para nie szczędziła sobie czułości i chętnie się obejmowała. I choć wtedy można było to jeszcze uznać za przyjaźń, teraz nikt już chyba nie ma wątpliwości, że między nimi jest coś więcej.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem? [wideo]

Zdjęcia i wideo całujących się Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego opublikował dziś "Fakt". Para ubiegły weekend spędziła na imprezie na Placu Konesera w Warszawie, gdzie razem tańczyła, wymieniała czułe gesty, obejmowała, czy w końcu całowała. Jak dotąd ani Julka, ani Nikodem nie potwierdzili jednak oficjalnie swojego związku. Wideo obejrzycie poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest Nikodem Rozbicki? Wiek, wzrost, filmy, dziewczyna, Instagram

Przypomnijmy, że w przeszłości Nikodem Rozbicki był związany z Maffashion. Media łączyły go również z inną byłą dziewczyną Antka Królikowskiego, Kasią Sawczuk.