O tym, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem, plotkuje się już od czasu rozstania aktorki z Antkiem Królikowskim. Emocje podsycają co chwilę ich wspólne zdjęcia, które trafiają do mediów - pod koniec lipca parę przyłapano na czułościach w jednym z warszawskich barów, a niedługo później zdjęcia i wideo, na których się całują, opublikował "Fakt". W ubiegłym tygodniu Nikodem i Julka sami dodali na swoje media społecznościowe fotografie ze wspólnego wypadu w góry, a fani na jednym ze zdjęć zauważyli, że trzymają się za ręce. Mimo to jak dotąd ani 21-latka, ani jej o 7 lat starszy kolega z branży nie potwierdzili oficjalnie swojego związku.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem na Zanzibarze

Zamiast tego, od niedzieli Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki publikują wspólne zdjęcia z rajskich wakacji na Zanzibarze. Jak się okazuje, para postanowiła uciec od panującej w Polsce pandemii i udała się na afrykańską wyspę. 

- Wczasowicze - napisała Julka pod serią opublikowanych zdjęć z Nikodemem.

Nic dziwnego, że Julia Wieniawa zdecydowała się na wypoczynek w odległym zakątku świata - ostatni czas był dla niej wyjątkowo pracowity. 21-latka nie tylko spędzała całe dnie na sali treningowej i przygotowywała się do finału "Tańca z Gwiazdami", ale również koordynowała start swojej nowej marki odzieżowej LEMISS.

Zdjęcia Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego z Zanzibaru obejrzycie w galerii.