Polski oddział Netflixa przyszykował prawdziwą bombę dla fanów Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Już pod koniec grudnia w ofercie popularnego serwisu znajdzie się film "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", w którym aktorska para zagrała główne role. Tym samym potwierdziły się plotki o kolejnej polskiej produkcji z ramienia amerykańskiego lidera rynku platform VOD. Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia na ten temat zaczęły krążyć w mediach już na początku tego roku - wszystko za sprawą postu, jaki Nikodem Rozbicki zamieścił wtedy w mediach społecznościowych.

W lutym młody aktor opublikował w sieci zdjęcie ekspresu do kawy, na którym znajdowała się kartka z wymownym napisem "tylko dla ekipy Netflix".  Oficjalna informacja o premierze filmu 'Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" z Rozbickim i Wieniawą w obsadzie znalazła się dopiero 9 miesięcy później w rozpisce grudniowych nowości i premier w serwisie.

ZOBACZ: Netflix na grudzień 2020 - pełna lista premier: seriale, filmy i programy

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" - o czym jest film?

Szczegóły dotyczące pozostałych członków obsady na razie trzymane są w ścisłej tajemnicy. Z opisu dystrybutora wynika jednak, że będziemy mieli do czynienia z kinem dla osób o mocnych nerwach. "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" opowiada o imprezie sylwestrowej grupy młodych ludzi, która "szybko przeradza się w wielki dramat, "podczas którego kończą się nadzieje na miłość, a tajemnice wychodzą na jaw".

W Sylwestra może zdarzyć się wszystko. Zwłaszcza kiedy pogmatwane relacje oraz uczuciowe napięcia zmieszają się z używkami i niebezpiecznym seksem. Na własne oczy doświadczają tego dwaj detektywi, gdy w Nowy Rok wchodzą do podmiejskiego domu pełnego trupów, nie mogąc ustalić przyczyny masakry - czytamy w oficjalnym opisie filmu.

Produkcja powstała we współpracy z Aurum Film i Mitją Okornem ("Listy do M.", Planeta Singli", "39 i pół").

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" - kiedy na Netflixie?

Nowy film Netflixa z Julią Wieniawą i Nikodemem Rozbickim ma szansę stać się hitem tegorocznych imprez sylwestrowych. "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" zadebiutuje w serwisie w poniedziałek, 28 grudnia 2020 roku.

CZYTAJ TEŻ: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są już oficjalnie parą? Aktor pokazał wymowne zdjęcia