Media co rusz rozpisują się o życiu prywatnym Antoniego Królikowskiego.  Szybko zaczęto określać go mianem playboya. Wciąż nie może odnaleźć szczęścia w miłości i nadal poszukuje tej jedynej. Wielu myślało, że to właśnie u boku Katarzyny Sawczuk aktor w końcu się ustatkuje. Niestety para w dość medialny sposób rozstała się. Dziś jednak mówi się, że Antoni ma nową ukochaną. Kim jest Julia Wieniawa?

Antoni Królikowski i Julia Wieniawa po raz pierwszy pojawili się razem na czerwonym dywanie pod koniec stycznia 2017 roku. Wówczas wszyscy zachwycali się piękną partnerką Królikowskiego, choć para do tej pory nie potwierdza, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa o Julii Wróblewskiej: To, co jej zrobiono, było słabe! Mogła nie zdać!

Co więcej, zaczęto przyglądać się kim jest Julia Wieniawa i jak udało się jej zaistnieć w show-biznesie. Julia Wieniawa, a dokładnie Julia Wieniawa-Narkiewicz ma 19 lat. Jej pasją jest taniec, ale na scenie zaistniała jako aktorka. Występuje w Teatrze Roma i Amfiteatrze Parku Sowińskiego.  Dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w serialu „Rodzinka.pl” oraz „Na Wspólnej”.

ZOBACZ: ANTEK KRÓLIKOWSKI Jego była i obecna dziewczyna były przyjaciółkami!

W 2015 roku spróbowała swoich sił jako wokalistka i wypuściła singiel „Co Mi Jest”.  W grudniu ubiegłego roku na rynku pokazał się kolejny utwór „Na zawsze”. To trzeci singiel promujący jej płytę. Od jakiegoś czasu Julia Wieniawa widywana jest w towarzystwie Antoniego Królikowskiego. Media już okrzyknęły ich hot parą, ale jak na razie, sami zainteresowani nie potwierdzili informacji o związku.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda Julia Wieniawa!