Marka CrossEyes debiutuje na polskim rynku! Cross Eyes to duńska sieć salonów optycznych założona w 2009 roku. Od tego czasu  z powodzeniem rozwija się nie tylko w Dani, ale również Wielkiej Brytanii, czy Irlandii Północnej. Najważniejsze wartości charakteryzujące okulary CrossEyes to wyrafinowana prostota, minimalizm i oryginalny nordycki design. To produkty stworzone z myślą o miłośnikach dodatków, które w niebanalny sposób podkreślają indywidualny styl i osobowość właściciela.

W ofercie CrossEyes można znaleźć nie tylko oprawki do okularów korekcyjnych i zerowych, ale również okulary przeciwsłoneczne. Elementy wyróżniające produkty to użycie najwyższej jakości materiałów oraz niebanalne formy i wzory akcesoriów. Poza tym, naczelną zasadą producenta jest transparentna cena produktów nie zawierająca dodatkowych opłat. Klienta CrossEyes nie zaskakują żadne dodatkowe koszty, a okulary charakteryzuje zawsze ta sama, wysoka jakość.

Bogatą ofertę marki zaprezentowano po raz pierwszy w Polsce podczas spotkania prasowego w najnowszym butiku marki, mieszczącego się przy ul. Inflanckiej 4B. Na wydarzenie przybyły znane osobistości ze świata mody, filmu i showbiznesu, które dumnie prezentowały swoje kreacje pozując na ściance.

Podczas imprezy pojawili się polscy projektanci. Najnowsza kolekcję marki CrossEyes podziwiał Maciej Zień, który rzadko pojawia się na ściankach i branżowych imprezach, a większość swojego czasu spędza w pracowni przygotowując kolejne kreacje. W pierwszym polskim salonie marki nie zabrakło także Jakub ‘Jacob’ Bartnik. Pojawiły się równiez wielbicielki dobrego stylu - modelka Karolina Malinowska oraz aktorka Julia Wieniawa

Zobaczcie w naszej galerii, kto się pojawił!