Julia Wieniawa zrezygnowała z roli w filmie Patryka Vegi "Polityka". Gwiazda jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek w polskim show-biznesie. Oprócz aktorstwa realizuje się też jako piosenkarka i prezenterka telewizyjna. 20-latka ma na swoim koncie wiele sukcesów m.in. zagrała w wielu filmach i serialach, brała udział w największych kampaniach reklamowych a jej singiel "Nie muszę" obejrzano 10 mln razy na Youtubie! Ponadto w 2018 roku wcieliła się w rolę Sandry "Futro" w filmie "Kobiety mafii" Patryka Vegi. Popularny reżyser chciał, aby Wieniawa ponownie zagrała w jednym z jego filmów i nawet dostała od niego propozycję roli w "Polityce". 

Julia Wieniawa miała wystąpić w "Polityce" Vegi

Film "Polityka" Patryka Vegi jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku, który budzi wiele kontrowersji. Sam reżyser zaproponował Juli Wieniawie, aby w nim wystąpiła. Gwiazda odmówiła jednak Vedze, a powody tej decyzji wytłumaczyła jej mama, Marta Wieniawa w rozmowie z "Party":

Julia dostała propozycję roli i rzeczywiście ją odrzuciła. Z prostego powodu - zdjęcia do filmu Vegi pokrywały się z pracą na planie dwóch innych produkcji. Poza tym w sierpniu córka zaczyna pracę nad kolejnym filmem.

Media doszukują się jednak w jej decyzji drugiego dnia. Twierdzą, że powodem rezygnacji z filmu "Polityka", mogło być to, że Wieniawa chciała więcej czasu spędzić ze swoim ukochanym, Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Być może Julia odrzuciła też propozycję z uwagi na fakt, że w filmie zagra jej były chłopak, Antek Królikowski. 

Zdjęcia Julii Wieniawy możecie znaleźć w naszej GALERII >>