O Julii Wieniawie zrobiło się ostatnio naprawdę głośno. Młoda aktorka i wokalistka zasłynęła nie tylko jako gwiazda seriali, lecz także jako dziewczyna Antka Królikowskiego. Media zaczęły się rozpisywać w tym kontekście tym chętniej, że wcześniej Julia przyjaźniła się z poprzednią miłością Antka – Kasią Sawczuk. Zamieszanie medialne najwyraźniej służy Julii, która z imprezy na imprezę wygląda coraz lepiej!

ZOBACZ: JULIA WIENIAWA kim jest nowa dziewczyna Antoniego Królikowskiego?

Julia Wieniawa pojawiła się wczoraj wieczorem na 8. urodzinach magazynku K MAG w Warszawie. Aktorka pojawiła się tym razem bez swojego chłopaka. Młoda gwiazda postawiła na odważną, czarną suknię marki Sugarfree z asymetrycznym, wysokim na rozcięciem na nogę. Co ciekawe, sukienka ta miała już swój debiut na czerwonym dywanie. Kiedy?

Jak się okazuje, na dokładnie taką samą sukienkę postawiła Anna Lewandowska podczas gali Audi Generation w 2015 roku w Monachium. Myli się jednak ten, komu się wydaje, że to szczególnie droga kreacja. Wręcz przeciwnie! Ta prosta w kroju sukienka z rozcięciem kosztuje bowiem jedynie... 199 złotych!

POLECAMY: ANTONI KRÓLIKOWSKI pojawił się na Telekamerach z piękną partnerką!

Czy ten wybór Julii świadczy o tym, że młoda aktorka inspiruje się w swoich stylizacjach stylem trenerki i przyszłe mamy? Raczej nie, w końcu Julia nie raz była widywana już w sukienkach marki Sugarfree? Myślicie, że sięgnie po nie też przy okazji swoich kolejnych wyjść?