Julia Wieniawa ma 19 lat, ale chociaż jest tak młoda, to ostatnio właśnie o niej najczęściej piszą portale plotkarskie. Dlaczego? Bo jest piękna i utalentowana, a dodatkowo skradła serce Antka Królikowskiego. Wieniawa i Królikowski zadebiutowali razem na salonach w styczniu tego roku, podczas gali rozdania Telekamer. Oboje są gwiazdami TVP. Julia od kilku sezonów gra w hitowym serialu "Rodzinka.pl". Ale aktorstwo to nie jedyna jej pasja, bo Wieniawa także śpiewa. I to naprawdę dobrze! Teledysk "Na Zawsze" Wieniawy na YouTubie obejrzało ponad półtora miliona internautów! Wkrótce będzie miał premierę nowy klip Julii, "Oddycham". Jednak więcej mówi się o związku Wieniawy z Królikowskim, o jej obecności "na ściankach" i kolejnych stylizacjach, niż o jej muzyce. Na Instagramie Wieniawę obserwuje obecnie ponad 300 tys. fanów. Jak radzi sobie z popularnością? Czy już czuje się gwiazdą?

Absolutnie nie! - mówi nam w wywiadzie. - Nazywam siebie "aspirującą aktorką i piosenkarką", żeby nikt nie powiedział, że odbiła mi sodówka, że spoczęłam na laurach. Nie czuję się gwiazdą. Nie jestem profesjonalną aktorką.

Zapytaliśmy Julię Wieniawę o to, dlaczego jest o niej tak głośno w Internecie, dlaczego budzi tak wielkie emocje, a czasem nawet wywołuje kontrowersje. Rozmawialiśmy też z Julią o kampanii tamponów, w jaką się zaangażowała. O maturze, jaką pisała ledwie w maju, i na wyniki której ciągle czeka. O jej koleżance Julii Wróblewskiej. No i, oczywiście, o związku z Antkiem Królikowskim.

Nie jest to fajne, że pisze się o mnie tylko w kontekście "dziewczyny Antka Królikowskiego", a nie po prostu jako o Julce Wieniawie, która śpiewa, gra, ma swoje marzenia i cele. Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni, bo nie jestem tylko i wyłącznie dziewczyną Antka.

Cały 3-częściowy wywiad z Julią Wieniawą dla Gala.pl obejrzycie poniżej. Tylko u nas!

Więcej wywiadów wideo z naszego cyklu Gala Studio znajdziecie TUTAJ>>