Już dziś Julia Wieniawa powalczy o Kryształową Kulę 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jak jednak przyznaje, ciężko jej będzie uśmiechać się w telewizji biorąc pod uwagę wydarzenia mające miejsce w Polsce. Aktorka opublikowała na Instagramie post poświęcony decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. - Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszymy ze Stefano, że udało nam się aż tak daleko dotrzeć. Chce, żeby to był przepiękny, niezapomniany i przepełniony radością wieczór... ale dziwnie mi się to wszystko teraz pisze, bo cały ten program przestaje mieć dla mnie znaczenie w obliczu tego co się dzieje w naszym kraju - zaczęła.

Julia Wieniawa na Instagramie: "Trudno się uśmiechać w telewizji, gdy na świecie dzieje się tyle złego"

Julia Wieniawa podkreśliła, że mimo iż chciałaby się dobrze bawić na parkiecie show, sytuacja kobiet w Polsce nie jest jej obojętna.

- Dziś wieczorem postaram się świetnie bawić, ponieważ jest to mój ostatni raz na tym parkiecie, ale chcę, żebyście wiedzieli, że nie przeszłam obok tej sytuacji obojętnie. Trudno się uśmiechać w telewizji, gdy na świecie dzieje się tyle złego, ale w nasze zawody wpisane jest dawanie rozrywki innym, dlatego mimo wszystko zapraszamy do oglądania dzisiejszego odcinka. Wraz ze Stefano włożymy całe swoje serca w nasze występy, by dać Wam i Nam trochę pozytywnej energii i oddechu - napisała aktorka.

Myślicie, że Julia odniesie się do sytuacji politycznej w kraju również na wizji?

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK wystosowała mocny apel do PiS: "Zobaczymy, jak będziecie sobie radzić z utratą władzy"