Ostatnie dwa lata w polskim show-biznesie niewątpliwie należały do niej. Ale 21-letnia Julia Wieniawa ma apetyt na więcej i chce podbijać świat, a przynajmniej - Hollywood. Zanim zdolna Polka "wyfrunie" za ocean, stara się jak najwięcej osiągnąć na rodzimym rynku.

Julia Wieniawa o życiu prywatnym

Niestety, zazwyczaj intensywna kariera wiąże się z wyrzeczeniami dotyczącymi życia osobistego. Julia już się o tym przekonała mając na koncie kilka nieudanych związków.

Kilku moich znajomości nie przetrwało mojego sukcesu. Pojawiała się zazdrość. Niektórzy nie potrafili też zrozumieć, że ja naprawdę nie mam wiele czasu. Nie pracuję "od do", nie mam wolnych weekendów i wieczorów - powiedziała w wywiadzie dla "Glamour".

Czasami brakuje mi bliskości. Zawsze się z kimś spotykałam, z kimś randkowałam, bo lubię atencję, lubię się zakochać. Ale teraz skupiam się na sobie, mam tak dużo pracy. Choć nigdy nie mówię nie i czekam z otwartym sercem, aż coś się wydarzy.

Najgłośniejsze dotychczasowe relacje Julki to te z Antkiem Królikowskim i Baronem. Z aktorem Wieniawa rozstała się na początku ubiegłego roku, zaś z muzykiem spotykała się przez kilka miesięcy. W ostatnim wywiadzie dla "Gali" wyznała, że współczesne standardy randkowania nie do końca do niej przemawiają.

Przypomnijmy: Julia Wieniawa w "Gali": "Kiedyś mężczyźni zdobywali kobietę inaczej, niż tylko lajkując jej zdjęcia"

Trzymamy kciuki za nową miłość w życiu Julki!