Julia Wieniawa jest gwiazdą nowej "Gali". Ma dopiero 20 lat, a już może poszczycić się mianem jednej z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. W 2012 roku dołączyła do obsady serialu "Rodzinka.pl", gdzie zagrała Paulę, dziewczynę Kuby Boskiego. Na swoim koncie ma także role m.in. w "Kobietach mafii" Patryka Vegi oraz w spektaklu "Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy" w Teatrze Telewizji. W 2017 roku podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią Kayax. Prywatnie jest związana z Aleksandrem Baronem, gitarzystą zespołu Afromental.

W rozmowie z Alicją Szewczyk wyznała jak radzi sobie z hejtem i jakie ma plany na przyszłość. Opowiedziała też o chorobie Hashimoto, przez którą musiała całkowicie zmienić swój styl życia oraz zdradziła, w jakich okolicznościach poznała się z Aleksandrem Baronem i co najbardziej lubi w swoim partnerze. Najciekawsze fragmenty nowego wywiadu z Julią Wieniawą przeczytacie już teraz PONIŻEJ, a całą rozmowę oraz sesję zdjęciową znajdziecie w "Gali" już w poniedziałek", 10 czerwca.

Julia Wieniawa o związku z Baronem

Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię,  a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia  ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu.

Julia Wieniawa o walce z hejtem w internecie

Czytam i czasem bardzo mnie te komentarze bolą. Ale nie wchodzę w polemikę  i niczego nie dementuję, bo nie ma to sensu. Nie wszyscy muszą mnie lubić, nie jestem zupą pomidorową. Konsekwentnie za to usuwam wulgarne komentarze na swoim Instagramie, bo nie toleruję chamstwa w sieci. Zdarzało mi się płakać  w nocy przez pełne nienawiści wpisy.  Z czasem zrozumiałam, że liczba hejterów jest miarą sukcesu. To, co mogę robić,  to walczyć z hejtem i złą energią radością, miłością, pozytywnym nastawieniem  do życia. Moja mama zawsze powtarzała, że zło powraca, ale dobro wraca z podwójną mocą. 

Julia Wieniawa o planach na przyszłość

Ambicje mam ogromne i chcę jeszcze więcej. Marzę o tym, by grać w największych produkcjach, i będę dążyć do tego, by tak się stało. W każdym projekcie daję z siebie wszystko. Ale wierzę, że to, co teraz robię, to dopiero przedsmak tego, na co mnie stać. 

Nowa "Gala" dostępna jest w promocyjnej cenie 1,99 zł oraz w wersji z filmem DVD z filmem "Mój piękny syn", w cenie 29,99 zł.