Julia Wieniawa rzadko daje się tak ponieść emocjom. Faworytka 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" tym razem jednak nie wytrzymała i postanowiła skomentować najnowsze doniesienia medialne na temat swojego życia miłosnego.

Chodzi o artykuł z popularnego serwisu o życiu gwiazd, w którym anonimowy informator twierdzi, że młoda aktorka stała się obiektem westchnień jednego z tancerzy z ekipy show Polsatu. Mowa tam o Kamilu Kuroczko, który w aktualnej odsłonie show partneruje na parkiecie Nicole Bogdanowicz, czyli serialowej Julce z "Przyjaciółek". 

Julia Wieniawa komentuje artykuł o Kamilu Kuroczko

Źródło, na które powołuje się w swoim sensacyjnym newsie Pudelek.pl, uważa, że Kamil Kuroczko z własnej inicjatywy pomaga Julii Wieniawie w przygotowaniach do powrotu na parkiet "Tańca z Gwiazdami". Jego motywacją ma być rzekomo chęć zbliżenia się do popularnej 21-latki.

- Kuroczko liczy na coś więcej... Wieniawa bardzo mu się podoba - donosi informator.

Pikanterii całej sprawie miał dodać fakt, że Kuroczko w przeszłości łączony był z Joanną Opozdą, która z kolei teraz jest w związku z byłym chłopakiem Julii, Antkiem Królikowskim.

Treść opartego na niepotwierdzonych informacjach artykułu bardzo nie spodobała się Julce. Młoda gwiazda publicznie zareagowała na doniesienia w czwartek na InstaStory.

SERIO? Chyba naszym dziennikarzom się nudzi, bo eventów nie ma. Przestańcie wpie***ać mnie w kolejne telenowele - napisała wyraźnie oburzona.

Następnie wyjaśniła, w jakich okolicznościach powstało jej selfie z tancerzem, które wywołało tak ogromne poruszenie.

- Zrobiliśmy sobie zdjęcie z Kamilem podczas nagrywania ramówki, a tu już ktoś wymyśla kolejne romanse. Zbiera mi się na rzyg - dodała.

Kamil Kuroczko również odniósł się do rewelacji Pudelka na swój temat.

Wystarczy, że zabrakło naszych partnerów podczas nagrywek spotu i bum, jest news! Tylko pogratulować. Nicole Bogdanowicz, czekam na nasz powrót - napisał tancerz na InstaStory.

Zaskakuje was tak stanowcza reakcja Julii Wieniawy na plotki o relacji z Kamilem Kuroczko?

ZOBACZ TEŻ: Polsat potwierdza, że "Taniec z Gwiazdami 11" wraca w niepełnym składzie. Kogo zabraknie?