Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się pod koniec 2018 roku. Jednak już jesienią mówiło się o kryzysie w ich związku. Przypomnijmy, że Wieniawa i Królikowski byli razem przez dwa lata. Pierwszy raz pojawili się razem na czerwonym dywanie na Telekamerach w styczniu 2017 roku. Od tego momentu kariera Julii Wieniawy, młodej aktorki znanej dotychczas tylko z drugoplanowej roli w serialu "Rodzinka.pl", rozkwitła. Wieniawa zagrała w dwóch filmach fabularnych, nagrała kilka hitowych piosenek, a już wiosną zobaczymy ją w nowym serialu Polsatu u boku Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej. Rozstanie z Królikowskim Wieniawa po raz pierwszy komentuje dopiero teraz. Co było jego przyczyną? Co zdradziła Julia? Czy żałuję, że ich miłość się skończyła? Sprawdź PONIŻEJ.

Julia Wieniawa komentuje rozstanie z Antkiem Królikowskim

Julia Wieniawa (20) wyjaśniła, dlaczego rozstała się z Antkiem Królikowskim, w dwutygodniku "Viva". Gwiazda oficjalnie potwierdziła ich rozstanie, mówiąc:

Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru - tłumaczy Wieniawa. - Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi.

Przypomnijmy, że Julia jest od Antka młodsza o 9 lat. Dlatego wielu nie dawało ich związkowi żadnych szans. Tymczasem Wieniawa, która dopiero w grudniu skończyła 20 lat, wytrwała u boku Królikowskiego aż dwa lata. To długi staż jak na tak młodą osobę.

Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie - przyznaje w nowym wywiadzie.

Na koniec Wieniawa informuje, że dziś pozostają z Królikowskim w przyjaźni.

Julia Wieniawa opowiedziała też o tym, że pod koniec związku z Antkiem Królikowskim nie mogła wprost opędzić się od śledzących ją na każdym kroku paparazzi:

Niedawno, już podczas kryzysu z Antkiem, wieloletni kolega odprowadzał mnie pod klatkę, a tu paparazzi robi nam zdjęcia. Nie mieszkam w centrum, musiał mnie śledzić. Zapytałam, po co to robi. Powiedział: „Taki jest show-biznes, mała”. Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie.

Cóż, aktorka musi się przyzwyczaić do cieni sławy, bo w roku 2019 będzie o niej jeszcze głośniej. Jak sama zapowiada: dopiero się rozkręca!

ZOBACZ TEŻ wywiad z Julią Wieniawą w naszym programie "Gala Studio"