Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd w polskim show-biznesie. Zastój w branży rozrywkowej sprawił jednak, że w ostatnim czasie młoda aktorka ma o wiele więcej wolnego czasu. Jak przystało na ambitną celebrytkę, 22-latka stara się go wykorzystywać tak aktywnie, jak tylko się da.

W ostatnich tygodniach Julka zajmowała się m.in. urządzaniem swojego nowego mieszkania. Efektem końcowym chętnie chwali się teraz swoim obserwatorom na Instagramie.

ZOBACZ: Wieniawa, Rozenek, Siwiec - tabloid ujawnił, ile zarabiają za reklamowy post na Instagramie

Julia Wieniawa pokazuje swoje prywatne życie

Chwilowa przerwa od natłoku zawodowych obowiązków skłoniła także Wieniawę do próby nawiązania bliższej relacji ze swoimi fanami. Młoda aktorka szczerze przyznała, że stara się obecnie pokonać swoją niechęć do uzewnętrzniania się w sieci. Wyznała, że tym, co ją wciąż mocno ogranicza, jest fakt, że tabloidy i serwisy plotkarskie stale wyrywają z kontekstu każdą jej wypowiedź.

Julia postanowiła jednak w końcu się przełamać. Zachęcona pozytywnymi reakcjami internautów na swoje spontaniczne nagrania zdecydowała się zaprezentować kolejny wycinek swojej obecnej rzeczywistości. Na ostatnich InstaStories po raz pierwszy ukazuje swoje codzienne życie z nowym chłopakiem, Nikodemem Rozbickim.

- Chcecie wiedzieć, co się dzieje w moim prawdziwym życiu. No więc robię rosół, swój pierwszy rosół w nowym mieszkaniu. Żeby nie było - nie jestem jakąś królową rosołów. Po prostu mój chłopak bardzo lubi. Stwierdziłam: "a co, dzisiaj żonka go zrobi!". Mam nadzieję, że wyjdzie - opowiadała.

- Zabieram się za włoszczyznę, tutaj z przepisu Nikodema, jak i zresztą mojej mamy, cebulki. Jeżeli macie jakieś tipy na rosół, to dawajcie znać - zachęciła fanów do interakcji.

Na gotowaniu rosołu się jednak nie skończyło. Julia podzieliła się potem jeszcze zdjęciem swojego ukochanego podczas ich wspólnej kolacji, które podpisała "domowa randeczka".

Wyznała też, że dużą frajdę sprawia jej ostatnio wykonywanie zwykłych, domowych obowiązków.

Żonka w żywiole. Jakoś w nowym mieszkaniu od razu chce się więcej. Non stop sprzątam i zmywam naczynia pomimo, że mam zmywarkę. Czy to jest normalne - napisała na kolejnym InstaStory.

Czekacie na więcej szczegółów z prywatnego życia Julii Wieniawy?

SPRAWDŹ TEŻ: Julia Wieniawa zaatakowana przez internautkę: "Kiedy planujesz operację nosa?". Odpowiedziała