Polsat SuperHit Festiwal 2019 już w ten weekend. W Sopocie rozpocznie się coroczne święto muzyki i występów kabaretowych. Na deskach Opery Leśnej wystąpią największe gwiazdy, m.in. Michał Szpak, Maryla Rodowicz, Margaret, Sarsa, Varius Manx, Feel, Zenek Martyniuk, czy Sławomir Zapała. W sobotę 25 maja, podczas koncertu Radiowy Hit Roku na Polsat SuperHit Festiwal, w roli prezenterki zadebiutuje 20-letnia Julia Wieniawa. Wiemy, jaką kreację przygotowuje na ten szczególny wieczór. Materiał na spektakularną suknię został specjalnie dla niej sprowadzony z Włoch!

Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal 2019

- Na tak wyjątkową okazję, jaką jest prowadzenie koncertu na festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie, postawiliśmy na piękną i klasyczną, długą suknię o linii syreny. Została zaprojektowana dla Julii w Atelier Madonna, a materiał z mieniących się cekinów w kolorze pudrowego różu został specjalnie sprowadzony z Włoch - mówi stylista Bartek Indyka.

Nie jest to jedyna kreacja, w której Julia wystąpi na festiwalu. Czym jeszcze nas zaskoczy? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę, w telewizji Polsat.

Zobacz kreację Julii Wieniawy na Polsat SuperHit Festiwal 2019 w naszej galerii --->