Julia Wieniawa i Baron rozstali się. Aktorka potwierdziła informacje, które trafiły wczoraj do mediów i przyznała, że jej związek z muzykiem zespołu Afromental, dobiegł końca. O tym, że Julia Wieniawa i Aleksander Baron nie są razem, mówiło się już od jakiegoś czasu. Para nie opublikowała żadnego wspólnego zdjęcia od końca kwietnia, nie pojawiała się również na branżowych imprezach. Plotki o rozstaniu podsyciło zdjęcie, które Nikodem Rozbicki opublikował w weekend na swoim Instagramie - widać na nim, jak Julia Wieniawa blisko pozuje z aktorem, Michałem Trzeciakowskim. Chociaż ostatecznie okazało się, że Wieniawa i Trzeciakowski są jedynie znajomymi, gwiazda przyznała, że jej związek z Baronem należy do przeszłości.

Julia Wieniawa i Baron rozstali się

Julia Wieniawa skomentowała rozstanie z Baronem w rozmowie z Vogule Poland:

"Tak, rozstaliśmy się, ale to zdjęcie nie ma z tym nic wspólnego, bo to mój kumpel, który po prostu był z nami na imprezie. Dajcie żyć"  - wyznała Wieniawa.

Julia Wieniawa i Aleksander Baron zaczęli spotykać się w lutym 2019 roku, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak 20-latka rozstała się z Antonim Królikowskim. Chociaż gitarzysta Afromental jest starszy od aktorki o 15 lat, początkowo wydawało się, że spora różnica wieku, zupełnie im nie przeszkadza. Na początku marca Wieniawa i Baron wybrali się na rajskie wakacje do Afryki, a po powrocie z wyjazdu aktorka i muzyk zostali przyłapani na randce w jednym z warszawskich kin, kiedy to mimo obecności paparazzich, nie szczędzili sobie czułości. Wtedy już nikt nie miał wątpliwości, że 20-latkę i muzyka łączy coś więcej. 

O swoim związku z Baronem, Julia Wieniawa opowiadała też w wywiadzie dla "Gali":

"Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię, a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu."

ZOBACZ TEŻ: JULIA WIENIAWA W "GALI" o związku z Baronem: "Jest bardzo dojrzały, czuję się przy nim bezpiecznie"