Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą? O tym, że aktorkę i jej starszego kolegę po fachu łączy coś więcej niż tylko przyjaźń już od dłuższego czasu spekulują wszystkie serwisy plotkarskie. Medialne doniesienia miało potwierdzać nagranie opublikowane przez jeden z tabloidów, na którym Julka i Nikodem tańczą, wymieniają się czułymi gestami, a także całują. Po raz pierwszy do dziennikarskich sensacji odniosła się 21-letnia piosenkarka. 

ZOBACZ: Kim jest Nikodem Rozbicki? Wiek, wzrost, filmy, dziewczyna, Instagram 

Julia Wieniawa odniosła się do plotek o związku z Nikodemem Rozbickim

- Nikt nie wie, co dzieje się w moim życiu prywatnym. Będzie lepiej, jeśli moja relacja z Nikodemem pozostanie między nami. Nauczona różnymi doświadczeniami z przeszłości wiem, że media potrafią popsuć przeróżne znajomości. Wolę prywatność zostawić dla siebie. Nie jestem osobą afiszującą się życiem prywatnym na Instagramie. Czasem wrzucę małe rzeczy, jednak raczej pokazuję zawodowe sprawy - wyznała Wieniawa po piątkowym odcinku "Tańca z gwiazdami" podczas wywiadu z Pomponikiem. 

Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami o relacje z Julią Wieniawą zapytany został też Nikodem Rozbicki. Gwiazdor filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" w krótkiej rozmowie z serwisem Plejada.pl skomentował doniesienia tabloidów w bardzo powściągliwy sposób.

Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem. 

Myślicie, że Julkę i Nikodema łączy coś więcej niż tylko przyjaźń? 

SPRAWDŹ TAKŻE: Julia Wieniawa otwarcie o relacji ze Stefano Terrazzino: "W pewnym sensie wygrałam dla siebie Taniec z Gwiazdami"