Julia Wieniawa to już nie tylko aktorka i wokalistka, ale również odnosząca sukcesy bizneswoman. Po tym, jak 21-latka ogłosiła start swoich dwóch firm - jednej produkującej świece zapachowe i drugiej z kosmetykami do makijażu, chyba nikt nie spodziewał się, że w najbliższym czasie weźmie się za kolejny biznes. A jednak! Julka postanowiła wcielić w życie swój następny pomysł i we współpracy z przyjaciółką stworzyła markę odzieżową. Tylko nam opowiedziała, co kryje się za nazwą Lemiss.

Julia Wieniawa założyła markę odzieżową

- Za mną premiera mojej drugiej marki, Lemiss. Jest to marka z ciuchami do ćwiczeń, do jogi. Zresztą otwieramy się na wszystkie dziedziny, nie tylko na joginki, ale też na dziewczyny, które po prostu lubią ćwiczyć na siłowni, biegać po lesie, czy ćwiczyć w domu. To jest takie moje małe dziecko, które stworzyłam ze swoją przyjaciółką, Romą Janotą. Ona jest mózgiem tej operacji, wszystko projektowała, oczywiście przy mojej akceptacji. Byłam w tym procesie, ale rzeczywiście to są jej projekty, ona jest genialna - powiedziała nam Julia Wieniawa.

Pierwsze projekty Lemiss obejrzycie w naszej galerii.

Jak przyznała aktorka, bardzo lubi zaskakiwać fanów swoimi nowymi pomysłami i prawdopodobnie to nie jedyna niespodzianka, którą dla nas przygotowała.

- Cały ten rok to non stop jakieś zaskoczenia, ale ja lubię tak pracować i robić różne rzeczy i zaskakiwać samą siebie i zawsze jakieś niespodzianki wyrzucam z rękawa dla moich fanów. Na tym polega życie, żeby czerpać z niego garściami.

Całą rozmowę z Julią Wieniawą obejrzycie poniżej.