Julia Wieniawa skomentowała rzekomy związek Blanki Lipińskiej i Barona! 21-latka pojawiła się na wczorajszej premierze filmu "Swingersi", zaledwie kilka godzin po tym, jak plotka o nowym romansie w polskim świecie show-biznesie trafiła do mediów. Dziennikarze nie mogli przepuścić okazji, aby zapytać aktorkę o to, co sądzi na jej temat. Co ciekawe, Julka nie odmówiła odpowiedzi na pytanie. Wręcz przeciwnie, postanowiła wypowiedzieć się o byłym partnerze i autorce "365 dni" w dosyć zabawny sposób.

Julia Wieniawa o Baronie i Blance Lipińskiej

Wieniawa w rozmowie z serwisem "Jastrząb Post" wyznała, że kibicuje Baronowi i jeśli plotki okażą się prawdą, to trzyma kciuki za rozwój jego nowej relacji. Ciężko jednak stwierdzić, czy jej wypowiedź była szczera, bo aktorka podczas wywiadu wyglądała na wyraźnie rozbawioną: - Może to jest jakiś niestandardowy casting Blanki do jej nowego filmu. Alek, powodzenia. Trzymam kciuki. Wcześniej na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z wymownym podpisem - Świat oszalał, które fani również odebrali jako komentarz w sprawie Blanki i Barona.

Przypomnijmy, że wczoraj w mediach pojawiła się plotka o romansie Barona i Blanki Lipińskiej. Para podobno spotyka się ze sobą od jakiegoś czasu i to gitarzysta był osobą, która wyjątkowo zabiegała o tę znajomość. Sprawa miała wyjść na jaw, kiedy autorka książek pojawiła się na finale programu "The Voice Kids".

ZOBACZ TEŻ: BLANKA LIPIŃSKA I BARON spotykają się? Mamy komentarz autorki "365 dni"!