Julia Wieniawa prowadzi niezwykle intensywny tryb życia. Praca na planie paru seriali telewizyjnych, próby w teatrze i treningi do wiosennej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" to zaledwie kilka z jej aktualnych zajęć. Tak napięty grafik niestety często wiąże się u niej z brakiem czasu na odpowiednią ilość zbawiennego dla organizmu snu. Mimo to, wygląda świetnie. Jak to robi? Już wiemy!

Młoda aktorka ujawniła, że gdy chce pozbyć się widocznych na twarzy oznak zmęczenia, sięga po sprawdzone metody pielęgnacji. W nowym odcinku cyklu Kosmetyczka ELLE 21-latka zdradziła że jednym z produktów, z którym się praktycznie nie rozstaje, jest jej ulubiona maseczka w płachcie.

- Zawsze jak jadę na plan zdjęciowy, jestem niewyspana albo mam bardzo ważne wyjście to nakładam sobie maskę w płachcie, która turbo nawilża mi skórę, a przy okazji ją bardzo ładnie rozświetla i przygotowuje przed makijażem - wyjaśnia Julia Wieniawa.

Ulubiona maseczka Julii Wieniawy

Produktem, który szczerze zachwala Julia Wieniawa, jest maseczka Glutathione Capsule 100 z oferty wiodącej na koreańskim rynku marki Mediheal. Zawarty w niej glutation, czyli białko będące naturalnym przeciwutleniaczem i antyoksydantem, nie tylko wzmacnia skórę, ale także skutecznie ją wygładza, nawilża i rozjaśnia.W składzie maseczki Mediheal znajduje się także m.in. wiążący wodę w skórze ekstrakt z korzenia lukrecji oraz witamina B3.

Jeśli masz ochotę przetestować maseczkę, której regularnie używa Julia Wieniawa, to mamy dla ciebie świetną wiadomość. W aktualnej promocji sklepu internetowego sieci perfumerii Douglas kupisz ją teraz aż o 25% taniej od regularnej ceny w drogeriach.