Julia Wieniawa i Bogusław Linda zagrają razem w jednym filmie - taką szansę młodej gwiazdce dał Patryk Vega, który zatrudnił 19-latkę w swoim najnowszym filmie pod tytułem "Kobiety mafii". Reżyser głośnego "Botoksu" tym samym daje początkującej aktorce i piosenkarce szansę na prawdziwy przełom w jej karierze. Przypomnijmy bowiem, że filmy Vegi biją rekordy popularności w polskich kinach. "Botoks" w ciągu 24 dni od premiery obejrzały już ponad 2 mln widzów!

- Julia zawsze podziwiała Bogusława Lindę. To, że będzie miała z nim sceny jest dla niej spełnieniem marzeń z wczesnego dzieciństwa. Jest bardzo podekscytowana i szalenie poważnie podchodzi do tego zadania aktorskiego - powiedział "Party" znajomy aktorki.

ZOBACZ: Doda w filmie "Pitbull. Ostatni pies". Jak prezentuje się na pierwszych zdjęciach z planu?

Julia Wieniawa w "Kobietach mafii"

Julia Wieniawa-Narewicz będzie musiała w nowym filmie Patryka Vegi wzbić się na wyżyny swoich aktorskich umiejętności. W końcu nie każdy ma okazję w takim wieku zagrać u boku legendy polskiego kina, za jaką niewątpliwie uznawany jest Bogusław Linda. Myślicie, że gwiazda serialu "Rodzinka.pl" sprosta temu zadaniu? O tym będziemy mogli się przekonać już w lutym 2018 roku, gdy film trafi na ekrany kin w całej Polsce.

Czekacie na premierę "Kobiet mafii" z Patrykiem Vegą?