Julia Wieniawa jest gwiazdą okładki najnowszego wydania magazynu "Gala". W obszernym wywiadzie, któremu towarzyszy klimatyczna sesja zdjęciowa, młoda aktorka, piosenkarka i bizneswoman opowiedziała nam o tym, jak wielkie zmiany zaszły w jej życiu w trakcie mijającego roku. W rozmowie z Katarzyną Dąbrowską zdradziła m.in., że nauczyła się w końcu akceptować samotność. 21-latka szczerze przyznała, że jeszcze do niedawna nie potrafiła być sama ze sobą.

- Inaczej podchodzę do relacji. Zawsze uzależniałam swoje szczęście od osób trzecich. Teraz pracuję nad tym, by polubić siebie niezależnie od innych. Jestem już na takim etapie, że lubię być sama z sobą. Uważam, że dopiero jak się polubi siebie, można próbować budować nowe relacje - powiedziała.

Julia Wieniawa w "Gali" o nowym związku

Julia Wieniawa wyznała też w nowej "Gali", że faktycznie jej serce obecnie znów jest zajęte. Tym samym potwierdziła krążące już od jakiegoś czasu w mediach doniesienia o swoim związku z aktorem Nikodemem Rozbickim.

- Dlatego długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację - oświadczyła.

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki uciekli przed pandemią - wypoczywają razem na Zanzibarze [FOTO]

Poza wywiadem z Julią Wieniawą w nowej "Gali" także:

  • opisujemy wszystkie tajemnice najpotężniejszego duetu w światowej polityce: Joe Bidena i Kamali Harris,
  • zaglądamy na karty Kalendarza „Dżentelmeni 2021” i odkrywamy fenomen popularności jego bohaterów m.in. Macieja Musiała, Cezarego Pazury i Przemka Kossakowskiego,
  • Grażyna Biskupska, najsłynniejsza polska inspektor policji, której bali się najwięksi gangsterzy, zdradza nam kulisy swojej pracy,
  • w modzie przyglądamy się wielkiemu powrotowi stylu retro,
  • rozpracowujemy urodowe abecadło zdradzając co tak naprawdę jest nam niezbędne do skutecznego dbania o twarz i ciało.

Nowe wydanie "Gali" dostępne jest w regularnej cenie 5,99 zł (sam magazyn), w wersji z broszurką kulinarną  -  ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE KULINARNE (w cenie 6,99 zł), w wersji z broszurką beauty  - USTA (w cenie 6,90 zł) oraz z wyjątkową książką na jesień wydawnictwa Prószyński i S - ka  (w cenie 9,99 zł).

CZYTAJ TEŻ: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zagrali razem w nowym filmie Netflixa. O czym jest "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"?